Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehettek ennyire biztosak...

Hogy lehettek ennyire biztosak abban, hogy nem lesz harmadik világháború az ukrán-orosz helyzetből?

Figyelt kérdés
Az orosz támadást is szinte mindenki tagadta az elején, biztosak voltatok abban, hogy nem lesz semmi még 1 nappal is előtte. Nem igazán csitul a helyzet, Putyin és a NATO is egyre türelmetlenebb, ez látszik a nyilatkozataikból is. Nyilván nem mondom azt, hogy biztosan lesz ebből világháború, de azért biztosra nem értem hogyan tudják sokan azt állítani, hogy nem lesz. Ezt még konkrétan egyik vezető sem tudná megerősíteni, nemhogy mi...
2022. márc. 21. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Lépjünk már túl ezen a harmadik világháború sztorin. Már nagyon unalmas...
2022. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha az USA-n múlik,akkor semmi sincs kizárva.
2022. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%

Milyen III. világháborúról vinnyogtok?

Ki a repedés állna a büdös orosz majom mellé, talán a nagymutterja szelleme?

2022. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

0. én nem állítottam semmit, ne adj a számba mondatokat pls.


1. Ha biztosra veszem, hogy nem lesz világháború és valóban nem lesz, akkor tökjó, haladt az életem a maga útján, nem rettegtem fölöslegesen.


2. Ha azt mondom, hogy nem lesz világháború, és mégis lesz, akkor beleég a betonba az árnyékom és meghalok. A rendelkezésemre álló időt kimaxoltam.


3. Ha azon parázok, hogy lesz világháború, és végül nem lesz, akkor elbsztam egy csomó időt és energiát a rettegéssel a nagy semmire. Így is néha elég stresszes az életem, minek szorongjak még olyanon, amire semmi ráhatásom nincs?


4. Ha azon parázo, hogy lesz világháború és végül tnéyleg lesz, akkor beleég az árnyékom a betonba és meghalok. A halálom előtti hónapokat szorongva töltöttem el.


Innentől kezdve... minek érdekeljen ez a kérdés engem? Nem látom a jövőt, de ha látnám, akkor se tehetnék semmit. Akkor meg?

2022. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező csak egy kérdés:

Melyik NATO tagország állampolgárai lennének hajlandóak az életüket Ukrajnáért adni? Te tudsz ilyenről?

Na ezért nem lesz 3. világháború.

A másik dolog, a NATO egy védelmi szövetség, a NATO intézménye nem teszi lehetővé, hogy beleavatkozzunk egy 3. ország háborújába. Csak bizonyos országok dönthetnek arról, hogy beavatkoznak, viszont ebben az esetben nem számíthatnak NATO védelemre, hiszen ők kezdeményeztek.

2022. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

4 Éppenséggel tehettnél, elköltözhetnél egy csendes-óceáni no name szigetre, ott jelentősen megnőne a túlélési esélyed.

Persze, ha bevetik az atomot, akkor tényleg mindegy. :D

2022. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Tegnap 23:50


Melyik? Kérdezt ezt a zsírdisznót! ...;) Csak mert ők utálják az oroszokat kb elvárnák, hogy miattuk az egész NATO menjen nekik. Rothadt féreg....


[link]

2022. márc. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Már most van világháború, csak gazdasági. Nem csak fegyverrel lehet harcolni.
2022. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Ha azt mondom, hogy nem lesz világháború, és mégis lesz, akkor beleég a betonba az árnyékom és meghalok. A rendelkezésemre álló időt kimaxoltam."


Bocs, de világháború nem egyenlő az atomháborúval. Szóval nem égne bele az árnyékod a betonba, csak szarrá bombáznának.

2022. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9, hmmmmmmm igazad, van. Sokkal jobb:D

Így már kezdek félni. Az atomháborún legalább hamar túllennénk, :D


De a kérdés igazából az:

Ha gondolom, hogy világháború lesz, miben változtassak az életemen itt és most?

2022. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!