Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehettek ennyire biztosak...

Hogy lehettek ennyire biztosak abban, hogy nem lesz harmadik világháború az ukrán-orosz helyzetből?

Figyelt kérdés
Az orosz támadást is szinte mindenki tagadta az elején, biztosak voltatok abban, hogy nem lesz semmi még 1 nappal is előtte. Nem igazán csitul a helyzet, Putyin és a NATO is egyre türelmetlenebb, ez látszik a nyilatkozataikból is. Nyilván nem mondom azt, hogy biztosan lesz ebből világháború, de azért biztosra nem értem hogyan tudják sokan azt állítani, hogy nem lesz. Ezt még konkrétan egyik vezető sem tudná megerősíteni, nemhogy mi...
2022. márc. 21. 22:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10-es, ironizálsz, de pont nem úgy értettem, hogy sokkal jobb, hanem sokkal szarabb.

Szerintem akkor már egyből megdögleni sokkal jobb lenne. Én pont attól félek, hogy nem atom lesz, "csak" szarrá bombázás.

2022. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Igen ironizáltam, a gyors halál jobb.

De azért a szarrá bombázás meg nincs annyia effektív, szóval több a túlélő, még ha utána nehéz világ is jön... Hosszú távon azért jobb, ha nem atomoznak.

Így vagy úgy, vszeg az elsők között förmednék meg, amennyire életképes vagyok:D

2022. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kb én is:((
2022. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor miniszterelnök Úr megakadályozza. Ő megvéd
2022. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

:D Ja, megvéd... mint az egészségügyet, a nyugdíjat, az oktatásügyet, és szabadságharcol is értünk, ahogy az államadóssággal, az inflációval stb.


Az ő védelme kb. olyan pusztító, mint Putyin atomja.

2022. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hír:


Ukrajnában akart harcolni egy gyilkosságért körözött francia férfi, Záhonyban fogták el.


Azt énekelte, hogy:


Még, még, még, még, még.

Ennyi nem eléég.

2022. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#4: " minek szorongjak még olyanon, amire semmi ráhatásom nincs?"

No éppen erre alapoznak a rejtőzködő krőzusok.

Éppen hogy Tehetsz. Pl. felhívod a 1357-et. Vagy kiállsz a budapesti USA nagykövetség elő egy hatalmas transzparenssel, amin van valami sajtóvonzó szöveg. Vagy átteszed a dollárbetéteidet jüanba. Ha nagyon kemény vagy, elmehetsz harcolni az oroszok oldalán, hogy gyorsabban vége legyen.

Számtalan lehetősége van még egy egyszem embernek is. Vegyél példát Toroczkai Lászlóról.

De már az is sokat jelentene, ha nem mondanád azt, hogy nem lehet ellene tenni semmit.

2022. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#5: Hatalmasat tévedsz. Az állampolgároknak nem osztottak kártyát ebben a szituációban. Nekik az a feladatuk, hogy mindent elfogadjanak, amit rájuk kényszerítenek. Szerintem éppen lehetne bennük (nk) egy kis pucu, de nehéz ügy ez, amikor már a seprőtől is elszoktunk...

Szóval akár a magyarok is oda fogják adni az életüket, ha a nagyfejűek odáig tolják a biciklit.

2022. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#5: "A másik dolog, a NATO egy védelmi szövetség" - gondolom, ezt magad sem hiszed... NATO = az USA serege, mint a krőzusok privát serege + csatlós országok serege, melyek feladata a krőzusok hadi tetteinek legalizálása.

Ha védelmi sereg lenne, akkor nem beszélnének az ukrán légtér védelméről...stb. stb. Csak a vak nem látja, mire megy ki a játék: Oroszország meggyengítése, mellékhatásként Európa meggyengítése. Az USA főnökei röhögnek a markukba. A pár száz lefizetett, vagy agyament európai snyalót kellene egyenként eliminálni.

2022. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#12: Nagyon jól elemzitek a saját kilátásaitokat. Gyereketek, unokátok nincs? Vagy ők pusztulhatnak?

Miért nem azt a harminc családot elemzitek, aki miatt van ez a helyzet? Azért háromszáz kevesebb, mint 8 milliárd, nemde?

2022. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!