Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugatnak mi haszna van...

A nyugatnak mi haszna van abból hogy éjjel nappal hazudnak es propagandat terjesztenek az ukrajnai haborurol?

Figyelt kérdés
Az osszesben csak az van hogy az ukránok mennyire jók mennyire nyerésre állnak valójában meg az oroszok napról napra tobb területet foglalnak el de az ottani médiában csak az ukránok "nyereségei" vannak megjelenítve és teljesen eltorzítják a valóságot, de ennek mi haszna számukra? Hazugságokba fektetne nagyon sok időt pénzt és energiát.
2022. jún. 27. 17:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8 as

még mindíg nem onnan látom a helyzetet jól de szerintem te inkább ne irj ide semmit mert értelmes gondolataid nincsenek :D

2022. jún. 27. 18:06
 12/21 A kérdező kommentje:

9 es nyilván nem az összes de kb majdnem mindegyik

látogass el pl a the sun youtube oldalára amin csak az van hogy az ukránok hogy lőnek ki orosz tankokat stb

2022. jún. 27. 18:08
 13/21 anonim ***** válasza:
45%
Egyrészt az az érdeke, hogy az átlag eus pógár nyugton legyen, hogy minden ok, kézben van tartva a dolog. Dolgozzon, adózzon és ne lázongjon, fosztogasson és legközelebb is oda szavazzon, ahova kell. Persze ha lesz legközelebb. A másik, hogy az egész leberális, nyugati média egy kézben van, ennek bárki utána nézhet, usa érdekeltség, egy az érdek, egy a zászló. Az amcsiknak pedig teljesen más a felfogásuk, a világról alkotott képük, meg mindenük. Azért is cikkeznek szorgosan Putyin betegségéről, meg hogy már tulképp meg is halt, csak még nem szóltak neki, stb. Az usában ennyi elég egy elnök bukásához, a közvélemény elutasítja, ha beteg, ez ott bevett dolog és azt hiszik, hogy a ruszkiknál is így van ez. El is képzelem, látom a lelki szemeim előtt, ahogy ötletelnek, hogyan lehetne gyengíteni Putyin hatalmát. Nyilván egy ilyen ötletelésen dobta be valamelyik agyhalott, hogy terjesszük, hogy rákos, meg parkinsonos, meg múmia, azt majd a népe jól elzavarja, mint Bidennel tennék az usákok, ha kiderülne róla, hogy pelenkás.
2022. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
14 es én is inkább ebben látok realitást. Állandóan cikkeznek hog putyin halálos beteg 1 éve van hátra másik csapásirány hogy az oroszoknak már nincs fegyverük már nincs drónjuk már nincs cirkálórakétájuk (teganpelőtt 58 at lőttek ki az ukránokra). Nem tudom hogy emberek hogy élhetnek olyan szellemi sötétségben hogy elhiszik hogy az amerikaiak puszta jótékonyságból adank dollár milliárdokat ukrajának. Egy javeline rakéta és a kilövő 258 ezer dollárba kerül 1 db lövedékkel szóval nagyjából 100 millió forintba na ebből pl 5500 at küldtek nekik, szerintetek tényleg ennyire jófejek az amcsik pont egy olyan ország ahol minden csak a pénzről szól? ezt benyelitek?
2022. jún. 27. 18:19
 15/21 A kérdező kommentje:
15 ös hát én alá tudom támasztani amiket mondok miközbe te csak sírsz is szitkozódsz ebből is látszik hogy egy orángután vagy :D
2022. jún. 27. 18:20
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Az igazság nem tenne jót a morálnak egyik oldalon sem.
2022. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18%
Az unió dönthetett volna másképp is, és felnötté válhatott volna, gyermeteg támaszkodását visszautasíthatta volna, és usahoz dörgölőzésével szakíthatott volna, de nem oroszok ellen, ukrajna mellett,. mindössze csak az érés miatt, a saját érdekei és nem usa érdekeiért.
2022. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Jeffrey Spender ***** válasza:
41%
Én azt nem értem, Miért pártfogolja ennyire sok kommentelő az Ukrán politikát ? Van egy, 30 éve az afrikai banánköztársaság szintű Kelet-Europai maffiaállam, mégis soron kívül EU és NATO-tagot szeretnének belőle.
2022. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12%
19: nem lesz semmi soronkívüli tagság, Macron is mondta, hogy évtizedekre vannak az EU-tól, csak szimbolikus az egész
2022. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Jeffrey Spender ***** válasza:
73%

#20


Az egy dolog, hogy szerencsére vannak normális politikusok, de az egyszerű kommentelő miért vágyakozik, hogy Ukrajna is NATO ás EU tag legyen ?


A NATO-nak nem lehet tagja olyan ország, amelynek nem tisztázottak a határai és határkonfliktusai és önhatalmú háborúi vannak. Na a Törökök ezt csinálják, és mégis kivételt tettek velük.

2022. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!