Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna miért akarja beleránga...

Ukrajna miért akarja belerángatni a fél világot az ő háborújukba ?

Figyelt kérdés

Most hallottam a tv-ben miszerint Horvátország visszautasította az ukrán katonák kiképzését.


Akkor ha jól emlékszem Mo.-t is próbálták belerángatni a dologba mondván hogy mi is támogassuk őket fegyverrel.


Nem értem az Ukránok mit szeretnének elérni ezzel? Így csak kihúzzák a gyufát az összes Uniós országnál. Meg szerintem az sem megoldás hogy a béke helyett fegyvereket kunyerálunk és uszítjuk egymásellen az országokat!



2022. dec. 18. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
Majd a horvátokat is felrakják a halállistájukra.
2022. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert védekezik és egyedül nyilván esélytelen Oroszországgal szemben. A helyükben bármelyik másik ország megpróbálna szövetségeseket szerezni, nincs ebben semmi meglepő.

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a támadó fél miért próbálja beszervezni Iránt, Észak-Koreát vagy Fehéroroszországot, a csecsen vezetők világháborúra uszító kijelentéseiről nem is beszélve.

2022. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

"Ha egy ország a létért küzd akkor mindent megtesz."


Én meg nem robbantom magamra az atomot,mert Ukrajna mindent megtesz.


Vagy te felgyújtod a szomszéd házát is,hátha a tűzoltóeknál jobban látni hogy ég?

2022. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Én meg nem robbantom magamra az atomot,mert Ukrajna mindent megtesz."

Az egesz nyugati vilag tomi mindenfelevel Ukrajnat, de nyilvan Putyin azert fogja robbantani az atomot, ha Magyarorszag is beall a sorba.

2022. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azt megértem és egyetértek azzal hogy segítséget kell kérni de azért nem kellett volna Mo.-ra se mutogatni meg pocskondiázni amikor megtagadta a segítség nyújtást! Emlékszem a híradóban említették is hogy minket kritizált az ukrán elit mondván miért nem segítünk nekik?


Ha valakitől segítséget kérek akkor örülök ha segít nem állok neki pocskondiázni az országot.


Kíváncsi vagyok vajon a Horvát kormányt is bírálni fogják.

2022. dec. 18. 21:01
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

15#

Én megjártam a délszláv poklot.

Ha valaki akkor én tapasztalati úton is tudom hogy milyen.Nem csak a fotelból osztom az észt.

Emlékszem hogy Szarjevóba érkezett egy szállítmány ugymond segélycsomag.A reptér életveszélyes volt de a gépek leszallhatak amelyek az ellátmányt hozták.Tél volt,kaja nemigen volt a varosban.Az Ensz küldeményeket az Unprofor gépei hozák.Az egyik ilyen szallítmányban 5-6 ezer arab nyelvű Korán érkezett a lakoságnak.Értetlenül álltunk ,és röhögtünk is az egész szitun.Ez mutatta hogy mennyire fogalmuk sincs semmiről a világban sok embernek hogy mi a helyzet.

Ez egy sztory.De visszatérve.Sem a horvátok sem a bosnyákok sem senki nem volt annyira pofátlan, agresszív mint most az ukránok.Tudtak kérni ha kellett,de nem követeltek,fenyegetődztek Ha kaptak, megköszönték.Vivták a saját ügyüket ahogy tudták.

13#voltam

2022. dec. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%
Igen, nem az a baj, hogy az ukránok kérnek, hanem az, hogy követelnek !!
2022. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!