Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán nem fél, hogy ezzel a...

Orbán nem fél, hogy ezzel a NATO ellenességgel kitesznek minket és Ukrajna megszáll? Akkor az ő kormánya is oda....

Figyelt kérdés

Nagyon nyugat ellenesek vagyunk. Már az USÁ-nak kell plakát kampányolni, hogy meghallja a kormány a kritikát. Nem szavazzuk meg a várakozók NATO csatlakozását most sem. Nem fél Orbán, hogy ha előbb utóbb megunják és kitesznek a NATO-ból soron kívül rendkívüli eljárással, akkor Ukrajna megszáll? Akkor az ő kormányának, NER vagyonuknak is oda. Tanulhatnak oroszt.


Ukrajna már mondta sokszor hogy be akarnak jönni a Balatonig, akár. Legutóbb is azt nyilatkozta egy külögyesük, hogy ha nem lennénk NATO tag megszállnának. Ha vége lesz a háborúnak - már nagyon fogynak az oroszok - akkor alig marad ép hely. Bejönnek ide akár ajándékként a nyugattól, akik már nagyon unnak minket. Mindenki terhére vagyunk csak



2023. ápr. 14. 12:56
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
79%
@10 A magyarokat az ukránoknak az a relatíve szűk idióta rétege utálja, amelynek a magyaroknál pontosan ugyanez az idióta rétege megtalálható. Összesen nagyjából három hónapot utaztam Ukrajnában az elmúlt tíz évben, apró falvaktól Kijevig, sehol nem volt még hangyányi atrocitásom sem abból, hogy magyar vagyok.
2023. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 Jeffrey Spender ***** válasza:
70%
Ukrajnában ők vannak kormányon, Dmitró Kuleba, Olekszij Danyilov és társai pont ezt az irracionális, megveszekedett gyűlölködő réteget testesítik meg.
2023. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
65%

#11. Azért nincs igazad, mert míg nálunk ez egy marginális réteg és maximálisan elítélendő, addig Ukrajnában ez ez teljesen általános jelenség, a saját kisebbségeik durva elnyomása egészen a kormányzati szintig van náluk jelen és bír jelentős erővel. Elképesztően sértő egyenlőségjelet tenni a kettő közé, kb. mintha Németországot Kongóhoz hasonlítanád.


Én is jártam Ukrajnában (nemcsak Kárpátalján, Kijevben is), de a személyes tapasztalataink ugye nem kell magyaráznom, hogy nem reprezentatívak. A többség valószínűleg nem is tudott róla, hogy magyar vagyok, miért bántottak volna? A háború előtt viszont konkrétan úgy zajlott a Donbasszban az oroszok irtása, ahogy Volhíniában a lengyeleket irtották ki még a II. világháborút követően is (csak ott végig is tudták vinni a folyamatot, itt még sikerült belefutni az orosz hadseregbe).

2023. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
72%
Puccsrajna örülhet ha lyuk marad a hátsóján, nem megy csődbe.
2023. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
19%

14: már csődben van, az eu és usa kihátrálna mennének a levesbe


10: "legkézenfekvőbb megoldás Magyarország" és ez mire megoldás? vagy csak én nem értem? visszavonulnak a keleti frontól és megtámadnak minket ez mit old meg nekik?


azzal meg egyet értek hogy itt a gyk-n a kérdések nagy része már arra se érdemes hogy elolvassák annyira hülyeségek. nem ovis klub ez hogy nem vagy a barátom és kiraknak, nyilván felszólítanának hogy változtassunk a politikán, figyelmeztetnének stb.

2023. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
75%

#15. "ez mire megoldás? vagy csak én nem értem? visszavonulnak a keleti frontól és megtámadnak minket ez mit old meg nekik?"


Neked az általam említett "bűnbak" fogalmával volna fontos megismerkedned.

2023. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 Jeffrey Spender ***** válasza:
64%

Romániában nem működik az igazságszolgáltatás, a tanügy katasztrófa, nemhogy az egészségügy, az autópályák azok színlegesen, szub-standard minőségben felhúzottak, a közpénzeket ellopják, és a téma kapcsán pont ők a NATO sereghajtói, és válaszul a temető / emlékmű rongálással, focihuliganizmussal, bozgorozással, mongolozással, és Nagy-Románia képzelgésével kompenzálnak.


Az ukránokkal régen nem volt baj, de a nacionalizmusuknak köszönhetően sikerült eljutniuk a románok szintjére.

2023. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 Jeffrey Spender ***** válasza:
75%

Románia NATO-tag, és mégis T-55-ösök, és MiG-21-esek adják a hadseregük gerincét, az amerikaiakkal közösen üzemeltetett katonai bázisról is ipari mennyiségben lopják az üzemanyagot, a harcértékük egy nagy nulla, ilyenkor minek is lettek ők bevéve a NATO-ba ?


Most meg kitalálták, hogy egyetlen tollvonással vesznek HIMARS-ot, harcászati rakétákat, a legújabb Abrams-eket, a legfejlettebb F-16-osokat, melléjük még F-35-ösöket is, és még tengeralattjárókba, és rombolókba is befektetnek, csak mégis ki fogja megfizetni ezeket ?


Vagy Ceausescu-i módszerrel, 15 év, korábbinál minden nagyobb nyomor árán akarják magukat felfegyverezni, és ha sikerülne is, miből tartanák fenn ezeket ?

2023. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

16: tudom mi a bűnbak


szóval úgy érted hogy ők úgy lesznek vele hogy "megdöglött az én lovam, dögöljön meg a tied is"? hogy bosszúból lerohannak minket?

nem nato ország megtámad egy nato tagot és európa meg a nato ezt végignézi?


ezt a háborút orosz-ukrán felet nézve egyik se nyeri meg, ez hogy ukrajna a "véletlenül megnyeri" hát kb annak nagyobb az esélye hogy ötösöm lesz a lottón úgy hogy nem is lottózok.

2023. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
A törökök és a görögök azok szoktak légiharcolni, kergetőzni, élesítve a gépágyút és légiharc rakétákat, magukénak követelik a vizeket, szigetek, partvidékeket, és a törökök fenyegetőznek is, hogy fejlesztettek önerőből harcászati rakétát, amely többek között Athént is eltörölné a Föld színéről, akkor az orosz diplomatát is megmerényelték, az lehetett volna casus belli, sok van a rovásukon, mégis NATO tagok.
2023. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!