Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán nem fél, hogy ezzel a...

Orbán nem fél, hogy ezzel a NATO ellenességgel kitesznek minket és Ukrajna megszáll? Akkor az ő kormánya is oda....

Figyelt kérdés

Nagyon nyugat ellenesek vagyunk. Már az USÁ-nak kell plakát kampányolni, hogy meghallja a kormány a kritikát. Nem szavazzuk meg a várakozók NATO csatlakozását most sem. Nem fél Orbán, hogy ha előbb utóbb megunják és kitesznek a NATO-ból soron kívül rendkívüli eljárással, akkor Ukrajna megszáll? Akkor az ő kormányának, NER vagyonuknak is oda. Tanulhatnak oroszt.


Ukrajna már mondta sokszor hogy be akarnak jönni a Balatonig, akár. Legutóbb is azt nyilatkozta egy külögyesük, hogy ha nem lennénk NATO tag megszállnának. Ha vége lesz a háborúnak - már nagyon fogynak az oroszok - akkor alig marad ép hely. Bejönnek ide akár ajándékként a nyugattól, akik már nagyon unnak minket. Mindenki terhére vagyunk csak



2023. ápr. 14. 12:56
1 2 3 4 5 6
 31/58 Jeffrey Spender ***** válasza:
71%
Mi történt ezzel az oldallal, hogy ilyen sok nyíltan, és szélsőségesen magyarellenes írogat ide ?
2023. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
88%

"Mi történt ezzel az oldallal, hogy ilyen sok nyíltan, és szélsőségesen magyarellenes írogat"


Évek óta ilyen hulladékgyűjtő a kategória. Egyre frusztráltabbak, hatalmasodik el az elmebaj rajtuk.

2023. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 Jeffrey Spender ***** válasza:
74%
Ha csak a Gyakori Kérdéseket nézem, azt hinném, hogy öngyűlölő nép a magyar. Kéjes, abnormális, sőt patológiás rosszindulatban írkálják a magyarellenes fröcsögéseket, magyar nyelven. De szerencsére a világ nem a Gyakori Kérdések felhasználóit jelenti.
2023. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
15%
Ugyan ilyen stílusban szidjátok ukrajnát és az usa-t. Elvakult bunkók.
2023. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
81%

23: egyetértek meg igazad van, de én abszurdnak tartom hogy a keleti fronton ott harcolnak az oroszokkal, majd hátra arc irány a magyar határ.

a menekülőket leszednék az oroszok.

én nem hiszem azt hogy ha pl ők ezt tennék akkor mindenki csak lesne a szájával. persze régen volt már szó erről hogy a nato de nagy védelmi szervezet, aztán egy kisebb ország támadása esetén lehet inkább hőkölne mint egy kontinentális háborút vállaljon. de remélem nem fajul el idáig a helyzet.


a fogyatékos verhofstatot sztem ep-ben se veszik komolyan. emlékszem erre a tweetre, egymás ellen linkelték neki külföldiek is a náci zászlós ukrán katonákat.


igen a veszély valós de én nem hiszem hogy egy hadsereg megindulna ellenünk, de ezt az "eltévedt rakéta" módit mint a lengyeleknél, na ezt kinézném belőlük.


26: na akkor pusztulj el, az ilyen hulladék senkinek se hiányzik, akkor se ha egy nyomi troll vagy.

2023. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
27%

"Ugyan ilyen stílusban szidjátok ukrajnát és az usa-t. Elvakult bunkók."


Nyugodtan mehetsz az előbbibe önkéntes golyófogónak, szívesen fogadnának. Ott mutassátok meg milyen szolidárisak vagytok!

2023. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 Jeffrey Spender ***** válasza:
64%

Nekem 2014 előtt nem volt semmi bajom az ukránokkal. De mintha 2014 után egyetlen csettintéssel megvadították, kicserélték, beprogramozták volna őket. Akik mindenkit szidalmaznak, mint a német kancellárt is, vagy sorba hozzák az állampolgársági, nyelvhasználati, és kulturális törvénykezést, azokkal hogyan kellene viselkedni ? Hajlongani előttük, szolga / cseléd módra, vagy tartani ellenük a tisztes távolságot ?


A NATO kapcsán azt nem akarod belátni, hogy képmutató szervezet, csomó olyan tagja van, akik objektív, következetes, és betartott mércével repülnének is, vagy nem vették volna fel őket, vagy is nem szónokolnának a tagjelöltségükről.

2023. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 kretens ***** válasza:
3%
Nekem az is érdekes egy kicsit hogy Viktor eléggé magabiztos.Tudjuk hogy senki sem avatkozna be ha ukrajna megtámadna minket.Gondolkodtam azon hogy a történelem során elég sok tudóst adott a világnak magyarország akik forradalmi újitásokat vezettek be.Ebből kiindulva pont nekünk ne lenne titokban durvább cuccaink?Vagy kaptunk titokban az oroszoktól.Mindenesetre ez a kormány nem fél az ukránoktól.
2023. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
77%

@39 Mi az, hogy nem avatkozna be? :DDDD


Babám, neked aztán tényleg semmi fogalmad nincs a katonai szövetségekről.

2023. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!