Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted mikor fogja kiírtani...

Szerinted mikor fogja kiírtani saját magát az emberiség?

Figyelt kérdés
Sokan ábrándoznak arról, hogy bolygókat fognak benépesíteni, pedig szerintem sosem fog megvalósulni. Véleményem szerint a 22. században már vége lesz az emberiségnek.
2023. jún. 18. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Reméljük mielőbb.
2023. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi még tanúi lehetünk a dolognak.
2023. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár évtized.. szerintem
2023. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Remélem minél hamarabb.

Tőlem akár már holnap atomháború lehetne, felkészültem, bespájzoltam, tök jó buli lenne, hogy majdnem mindenki megdöglik, a maradék kevés túlélőnek maga lenne a paradicsom.

Nincs többé tömeg, nem kell lépten-nyomon más embereket kerülgetni, többé senki se kényszerít rád mindenféle b-zi szabályokat meg törvényeket, oda mész, ahova akarsz, azt csinálsz, amit akarsz.

2023. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Egy nagyobb vilag egest el lehet kepzelni (ahol a nepesseg nagyresze elpusztul), de szerintem az emberiseg megeri h kolonizaljon akar mas bolygot is.
2023. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

A történelemben mindig túlélte valahogy az emberiség a legnagyobb katasztrófákat is.

A 21. századi technológiával szerintem a mostani problémákon is valahogy túl fogja tenni magát, még ha sok idő/radikális változás is kell hozzá.

Politikai szempontból pedig naivan bízok a politikusokban, hogy nem fognak hülyeséget csinálni, kb. ennyit tehet egy átlag ember, mert nincs beleszólása a dolgokba. Mindenesetre az a szerencsénk, hogy Magyarország politikailag irreleváns ország a nagyvilágban.

2023. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogja, miért tenné?


Pesszimistább kutatók szerint azonban már a következő évtizedben várható a jelen társadalmi rendszerünk összeomlása, aminek rosszabb esetben az lesz a vége, hogy a 22. századra negyedelődünk, ami azért az emberiség eddigi legdurvább eseménye lenne a 75 ezer évvel ezelőtti Toba-katasztrófa után.

2023. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 DK-s ***** válasza:
0%

Szerintem 3 évtizedünk lehet még.


Mindig is szerettem a tudományos-fantasztikus irodalmat, és megfigyelhető hogy a technikai újításokat jelentős mértékben motíválták.


Sok mindent onnan vettek a kutatók és fejlesztők, és általában arra az eredményre jutottak, amit korábban az írók vizionáltak. De ez nem véletlen. TUDOMÁNYOS-fantasztikus irodalom.


Az írók már jó pár évtizede jósolják a mesterséges intelligencia megjelenését, és azt, hogy teljesen magától értetődően az ember ellen fog fordulni.


Az első, egyenlőre csak szimulált precedens:


[link]

2023. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lassan, folyamatosan ezt teszi.
2023. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A közeljövőben biztosan nem, de a világkormány csökkenteni fogja az emberiség, elsősorban a fehér faj létszámát.
2023. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!