Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem hallgat Freddie...

Miért nem hallgat Freddie Mercury-ra az emberiség még ma sem?

Figyelt kérdés

"The one thing we're all waiting for

Is peace on earth and an end to war

It's a miracle we need, the miracle

Peace on earth and end to war today"


Vagyis "békét a földre és véget a háborúnak, ma!", írta ezt már 34 éve a The Miracle című dal szövegében. Mikor hallgatunk már rá végre?


"That time will come one day you'll see when we can all be friends"


De mikor?



2023. okt. 10. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Hát amíg Izrael le nem mond Jeruzsálemről, Ukrajna meg a népszavazással elszakadt tartományokról, addig biztos nem. Tetszik vagy sem, ez van.
2023. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
A szöveg is azt mondja, hogy ehhez csoda kellene. Mondjuk ha egy bizonyos nép hirtelen eltűnne a Földről, akkor lenne rá esély.
2023. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Ez már megtörtént régen.Az eredmény néhány évtized alatt:túlzott népességnövekedés és tönkretett bolygó,kipusztuló növény és állatvilággal, visszafordíthatatlan ökológiai katasztrófák sorozatával.
2023. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Tudom, le leszek pontozva a sárga föld alá :)

Azért, mert nincs "világkormány", ami rákényszerítené mindenkire a békét. Vannak az államok, és nincs felettük semmi. Vagy max a semmire se jó ENSZ. Nincs semmi, ami rákényszerítené a "rebellis" államokat arra, hogy ne háborúzzanak egymással. De, ha lenne, polgárháborúk és lázadó csoportok, terroristák, stb akkor is léteznének.

2023. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csoda lenne, ha megtörténne, de csak azért, mert nem ez a megszokott. A megvalósítása viszont csakis embereken múlik, nem a fizikán és nem valamilyen istenségen. Emberek ölnek embereket.
2023. okt. 10. 19:27
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Mert b*zi!!! :'D
2023. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
nem tudom, miért kell bálványozni egy zenészt. én nem kedvelem. és különben is, ezt a béke-dolgot már évezredekkel előbb mások is kitalálták, nem az ő ötlete, így még csak újat sem mondott. még nekem is volt hasonló ötletem, hogy majd véghez viszek egy mozgalmat, és az összes embelölésra való fegyvert megsemmisítik, és én leszek a sztár, de ez az ötletem még tizenéves koromban volt, azóta felnőttem, freddi ezek szerint nem nőtt fel.
2023. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokaknak nem ez a hatalmi érdeke...
2023. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg a három legnagyobb üzlet a fegyver, kábítószer, prostitúció, addig sajnos kell a háború, hogy el lehessen adni a fegyvert.
2023. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És kell a bráner hogy el lehessen adni a bulát.
2023. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!