Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump szerint Magyarország...

Trump szerint Magyarország Oroszországgal határos. Mit láttok ebben az emberben?

Figyelt kérdés

Mondta ezt, miután úgy vélte, hogy Orbán Törökország miniszterelnöke. Komolyan, mit láttok ebben az emberben? Értem én, hogy baki, de sorozatosan ilyen hibákat véteni? Ez azt jelenti, egyáltalán nem tiszteli az országot, valami nagyot akar mondani, de közbenmeg világos, hogy átnéz rajtunk. Az ilyen beszédek előtt azért illene felkészülni szerintem.

[link]



2023. okt. 30. 13:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
14%
Jó basszus, te tudod innen hogy Venezuela mely országgal határos kérdező?
2023. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
22%
Csak összekeverte Törökországgal azért mondta.
2023. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
11%
Előfordul hogy az ember mást mond és másra gondol, velem is volt már.
2023. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Látod, kérdező, a fideszesek lelkesen védik, mert a főnök barátja, ezért nem baj, hogy teljesen fogalmatlan, Orbánt török elnöknek hiszi, ami nem csak nyelvbotlás, hiszen nem szomszédos ország, jó messze van,és méretben is jelentős eltérések vannak.
2023. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Fideszes vagyok nyilván én se Trumpra se Bidenre nem szavaznék az amcsik helyébe. Mindketten kicsit szenilisek már.
2023. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Amerikai lévén az is csoda, hogy egyáltalán hallott már Magyarországról.
2023. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
8%
Nem azt mondta, hogy Oroszországgal határos, hanem azt, hogy russia.
2023. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#1: Igen, tudom, hogy mi Venezuela szomszédja.

De ha nem is tudnám, akkor is, ha az Egyesült Államok elnöke szeretnék lenni, akkor azért utánanéznék előtte annak, amiről beszélni szeretnék. Vagy pedig nem kezdenék el olyasmiről beszélni, amit nem tudok.

#4: Az a durva, hogy ebből az látszik, hogy Törökország elnökével sincs tisztában. Nem értem ezt a kettős mércét, attól, hogy Orbán barátja, attól még látni lehetne a hibáit. Alapból nem is tudom milyen barát az, aki annyit tud róla, hogy Törökország elnöke azon a Magyarországon, amely Oroszország szomszédja. Kellene a fenének egy ilyen "barát".

2023. okt. 30. 14:23
 9/32 anonim ***** válasza:
23%
Te tudod, hogy pl. Kentucky mely államokkal határos, és ki a kormányzója? Mert egy amerikainak ez pont annyira alap, mint egy európainak az európai országok. De lefogadom, hogy gyurcsány apád sem tudja.
2023. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
9%
Magyarország a Szovjetunióval határos, aminek Oroszország is része.
2023. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!