Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump szerint Magyarország...

Trump szerint Magyarország Oroszországgal határos. Mit láttok ebben az emberben?

Figyelt kérdés

Mondta ezt, miután úgy vélte, hogy Orbán Törökország miniszterelnöke. Komolyan, mit láttok ebben az emberben? Értem én, hogy baki, de sorozatosan ilyen hibákat véteni? Ez azt jelenti, egyáltalán nem tiszteli az országot, valami nagyot akar mondani, de közbenmeg világos, hogy átnéz rajtunk. Az ilyen beszédek előtt azért illene felkészülni szerintem.

[link]



2023. okt. 30. 13:53
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

#30: Jézusom, ne legyél már ennyire együgyű. Ha kiállok ország-világ elé beszédet mondani Libériáról és a szomszédairól, pláne úgy, ha Libéria vezetője elvileg szövetséges is, akkor a minimum, hogy ránézek a térképre és nem kezdek el tippelgetni, aztán vagy bejön vagy nem.

Mellesleg térkép nélkül is tudnám igen. Tisztában vagyok vele, hogy az emberek többsége nem, ugyanakkor az is más kérdés, hogy egy amerikai elnökjelöltnek szerintem illene ismernie a világ országait, de mindegy.

2023. nov. 1. 13:27
 32/32 anonim ***** válasza:
#30 normális ember ha valamiről beszél, akkor megnézi az alapokat arról amiről beszél. Egy olyan ostoba tuskó mint trump viszont nem ilyen. Szerencséje, hogy rajongói sem jobbak.
2023. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!