Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországnak még van esélye...

Svédországnak még van esélye helyrehozni a hibás bevándorláspolitikája következményeit?

Figyelt kérdés

Szerintem az sem jó ami itthon van, hogy riogatják az embereket, de szerintem ők meg indokolatlanul sok menekültet befogadtak, mindenféle szűrés vagy ellenőrzés nélkül:

[link]



2023. nov. 11. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, amint feltalálja az időgépet, visszamegy a 70-es évekbe és megakadályozza, hogy bezárjon a Rasszbiológiai Intézet.
2023. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Mit kellene helyrehoznia, minden a legnagyobb rendben van, zajlik Svédország integrálása!
2023. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Nincs. Svédország, Németország, Franciaország, Belgium és Hollandia már elveszett.
2023. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
Svédország bevándorláspolitikaja jó, meg a többi nyugati országé is. Csak a miénk rossz mert nem engedünk be senkit
2023. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Tipikus orosz propagandakérdés, fél oldalnyi szöveget kellene írnom, csak hogy javítsam a hazugságait. És érted, ez csak a kérdés :D
2023. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5: Ez nem orosz propagandakérdés, az ukránokkal vagyok, ha rajtam múlna az összes elfoglalt területről kivonulnának.

De nem minden fekete vagy fehér és ettől függetlenül szerintem Svédországban nincs minden rendben.

2023. nov. 11. 14:08
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Túl késő már.
2023. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Ezt részleteznéd, kérdező? Svédországban még az is megengedett, hogy valami idióta a parlamentjük előtt gyújtson fel egy Koránt, benne bacon szeletekkel. Mégsem azt látni, hogy az echte svéd nép rosszul érzi magát ilyenek miatt. Mert nagyon jól tudják, hogy nem érdemes belepofázni más hülyeségébe, amíg az törvényt nem sért.
2023. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#9: A részletek benne vannak a videóban, de nagy vonalakban a bűnbandákra, fiatalok toborzására és az általuk elkövetett bűncselekményekre gondolok, illetve a nagyfokú munkanélküliségre az Európán kívüli bevándorlók között. A svéd munkaerőpiac nem találkozik a bevándorlók képességeivel, így nekik marad az állam nyakán való élősködés, illetve a bűnözés.
2023. nov. 11. 14:18
 10/19 anonim ***** válasza:
14%

ma 14:08


1) A menekültellátás nem bevándorlási kérdés.

2) Egyáltalán nem fogadtak be sok menekültet.

3) Nem ellenőrizetlenül fogadtak be menekülteket.


Ezek után fuss neki újra a kérdésnek.

2023. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!