Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kanyaróhisztivel mit akar...

A kanyaróhisztivel mit akar elérni a WHO és a mögötte álló erő? Egy újabb oltást akarnak ránk erőltetni?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 24. 07:19
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
93%

Látszik, hogy nem vagy tájékozott.

Romániában évekkel ezelőtt is volt kanyarójárvány. Pont Erdélybe utazta, utána is néztem, hogy én kaptam-e gyerekkoromban oltást. Biztosan beoltattam volna magam, ha nem kaptam volna. Mint ahogy az idősebb munkatársaim, akikkel utaztam, be is oltatták magukat. Nekem elég volt megnézni, hogy mivel jár ez a betegség. Tuti nem akarnám elkapni.

Oltásellenesség meg nem a covid miatt van. Az utóbbi 10-20 évben eléggé terjed. Amerikában, nyugaton még jobban, mint nálunk.


De ne aggódj nem tudják rád kényszeríteni. Jó eséllyel már megkaptad gyerekkorodban :D

jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
5%

Mivel egy virológus bebizonyitotta már hogy kanyarovirus nem létezik igy nem tudni mi ellen is oltanak:


[link]


A virológus 100 ezer dollárt ajánlott annak, aki bebizonyitja a virus létezését, de még senikek sem sikerült bebizonyitani!



Továbbá az oltás tudományosan is ismert káros hatásai:


A kanyaróvírus-verseny által kiváltott megkeresésekre a Robert Koch Intézet (RKI) Kanyaró Nemzeti Referenciaintézetének vezetője, Prof. Dr. Annette Mankertz fontos tényt ismert el. Ez a beismerés magyarázatot adhat az oltás által kiváltott fogyatékosságok, nevezetesen a kanyaró elleni védőoltások megnövekedett arányára, és arra, hogy miért és hogyan specifikusan ez a fajta védőoltás váltja ki egyre inkább az autizmust.


Mankertz professzor elismerte, hogy a „kanyaróvírus” a sejt tipikus természetes összetevőit (riboszómákat, a sejt fehérjegyárait) tartalmazza. Mivel a kanyaró elleni védőoltás teljes „teljes kanyaróvírust” tartalmaz, ez a vakcina a sejt saját szerkezetét tartalmazza. Ez megmagyarázza, hogy a kanyaró elleni védőoltás miért okoz gyakoribb és súlyosabb allergiát és autoimmun reakciókat, mint a többi oltás. Prof. Podbielski bírósági szakértő több alkalommal kijelentette, hogy az RKI állításával a kanyaróvírus riboszómáival kapcsolatban meghamisították a kanyaróvírus létezésének tézisét.


A tárgyalás során az is kiderült, hogy a fertőző betegségek területén működő legmagasabb német tudományos hatóság, az RKI, a fertőzésvédelmi törvény (IfSG) 4. §-a szerinti törvényi feladatkörével ellentétben, nem hozott létre teszteket az állítólagos kanyaróvírus kimutatására. és ezeket közzétenni. Az RKI azt állítja, hogy belső vizsgálatokat végzett a kanyaróvírussal kapcsolatban, de nem hajlandó átadni vagy közzétenni az eredményeket.

jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
93%

13: tök ismeretlen oldalakat bárki létrehozhat és bárki bármit megjelentethet rajta.

Azért mert valami írásban megjelenik valahol, az nem egyenlő azzal, hogy igaz.

jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
94%

#13 A kamu szövegedet eddig a covid vírussal másolgattad be mindenhová. Most meg kicserélted benne kanyaróvírusra és bepróbálkozol vele itt is.

A hülyeség ettől nem kisebb hanem nagyobb hülyeség lesz csak.

jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
92%

@13 Én bezárnálak két évre a dutyiba, ott lenne időd átgondolni, hogy akarsz-e még később káros baromságokat terjeszteni az interneten.

Addig örülj, míg nem én vagyok a góré.

jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
3%

"A virológus 100 ezer dollárt ajánlott annak, aki bebizonyitja a virus létezését, de még senikek sem sikerült bebizonyitani!"


Én annak idején itt ajánlottam félmillió forintot annak aki a taknyát, nyálát elküldi nekem, vagy bármilyen más módon meg tud fertőzni. Konkrétan zéró jelentkező akadt. Európában még nem találtunk egyetlen fertőzöttet sem és most már a virológussal kijelenthetjük, hogy Európán kívül sem.


Ennek ellenére még mindig van olyan barom, aki azt hiszi hogy a koronavírus létező dolog.

jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 hypno ***** válasza:
89%

#13


Ez a zseniális "virológus" 1995-ig összesen 5 publikációt jelentetett meg a tengeri barna algák vírusos fertőzéseiről, aztán nagy kussban volt, mígnem 2015-2017 között úgy nem döntött, hogy így konteós bestsellet, amit az agatlanok majd elkapkodnak és ő öreg korára meggazdagszik belőle.


Ez a faszi kb olyan Bogár kaliberű szakértő.

jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
95%

17-es akkor lettél volna tökös, ha fél évre elmész covid-osztályra önkéntesnek. De csak a kocsmapult mellől vagy okos.

A másik, nem kanyaró a téma?

jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
5%

18-as!

A covid osztályon nagy hajtás volt, haldokló emberek a lélegeztető gépeken. Csak az a probléma, hogy ez mind azért volt, mert tömegesen bent fogták a betegeket és gépre tették. Szükségtelenül is. Ezt akár most is meg lehetne csinálni bármilyen betegséggel, egyből tele lenne az osztály. Pl azt mondjuk, hogy egy szívprobléma sokkal nagyobb baj, mint eddig gondoltuk, minden ilyen beteg menjen azonnal orvoshoz. Az orvos azonnal kórházba küldi, ott gépre teszik, máris tele az osztály, a dolgozók nem győznek kapkodni, a betegek meg hullanak a helytelen kezeléstől.

jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
93%

19: Senkit sem tesznek gépre, ha nem szükséges.

Dolgoznak ismerőseim kórházban és más egészségügyi intézményekben is. A covid osztályokon nem "felhajtás" volt, hanem való betegek és problémák.

jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!