Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kanyaróhisztivel mit akar...

A kanyaróhisztivel mit akar elérni a WHO és a mögötte álló erő? Egy újabb oltást akarnak ránk erőltetni?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 24. 07:19
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
58%

#39 Tényleg nagyon ostoba amit csinálsz. Komolyan ennyit erőlködsz hogy elmagyarázd nekem hogy ami betegségbe én is majdnem belehaltam az nem tűnt volna fel hogy milyen súlyos betegség és csak azért éreztem életem legsúlyosabb betegségének mert hiszti volt körülötte?

Attól mert te becsuktad a szemed és nem vetted észre a körülötted zajló történéseket ez nem volt egy szokásos fertőzés. Nekem halt meg haverom influenzától is, az már benne volt a "szokásos" kategóriában, még akkor is ha szörnyű volt a családjának. Senki nem hisztizett miatta hiszen értelmes ember az influenzáról is tudja, hogy komoly betegség.

Amikor a szomszéd utcából 4 embert vittek el a temetőbe mert a teljes család meghalt, amikor a gyerekem azzal jött haza, hogy a barátnőjének a 43 éves egészségügyis anyukája meghalt covidban, amikor az unokatesóm gyerekének árván maradt az osztálytársa, amikor a tanítványaim sorban mondták el kinek halt meg éppen valakije, akkor te ne küzdj már ilyen ostobán hogy elmagyarázd, ez nem is volt komoly betegség.

100 éve nem volt ilyen súlyos járvány ezen a világrészen és csak azért nem lett ennél sokkal rosszabb mert bizony hisztiztek miatta és korlátozásokat vezettek be. Lehet hogy helyenként túlzásba estek, volt amikor vissza is éltek vele és feleslegesen nyomták, de nem nálunk.

jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 hypno ***** válasza:
90%

#41


Utólag mindenki előre meg tudja mondani a tutit.

Úgy viszonylag könnyű.


Azok az oltásellenesek akiket meg elvitt az ördög, már nem mondhatják, hogy bocs tévedtünk.

Az összes román szülő, akinek kanyaróban meghalt a gyereke az elmúlt években ma már oltatna.

jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
4%

"Még így is, minden korlátozó intézkedéssel együtt, jó párszor előfordult hogy egyes kórházi osztályok tele voltak koronavírus fertőzöttekkel"


Azért voltak tele az osztályok, mert mindenkit odaküldtek, ott fogtak akár kellett, akár nem. Érdekes módon egyszer csak ez megszűnt, karantén sincs, kórházba sem kell menni, oltási igazolvány sem kell, stb.


41-es!

Igen, azért érezted êleted legsúlyosabb betegségének, mert fel volt fújva, meg voltál ijedve. Az agy nagyon durva dolgokra képes, valós tüneteket tud produkálni fizikai hatások nélkül.

Az influenza pont olyan komoly betegség, mint a covid, egy 2000 körüli tv műsor ismétlését láttam pár hónapja, vörös orral, szipogva ült az egyik műsorvezető, mondta, hogy lehet, hogy majd tüsszög, orrot fúj, elnézést, csak kicsit influenzás.

Nálunk nem vitték túlzásba??? Este 8, vagy 9 után "kijárási tilalom":))), hogy csak a legröhejesebbet említsem.

jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
74%

#43 Folytatod? Nem, nem azért éreztem életem legrosszabb betegségének, hanem mert az volt. 53 éves vagyok, átestem pár betegségen életemben, voltam influenzás, mumpszos, rubeólás is. Soha egyszer nem éreztem közben hogy nem fogom túlélni, most igen.

Annyira szánalmas a mit csinálsz, hogy meg akarod magyarázni a másiknak hogy miért érezte amit érzett.

Kérve kérlek beszélj az anyámmal, hogy tévedésből halt bele, nem is volt olyan nagy dolog az a covid, csak egy kis nátha, csak félreértette, nem komoly hogy leállt a légzése, összeomlott az anyagcseréje és leállt a szíve!

jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
94%

"Azért voltak tele az osztályok, mert mindenkit odaküldtek, ott fogtak akár kellett, akár nem"

Igen, ezzel már próbálkoztál korábban is, akkor is felsültél vele... komolyan nem értem, mire jó ez

jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
A covid-bagatellizálás egy valláspótlék, légy oly kedves nem sérteni senkit a valláspótlék-szabadságában! Tényekkel, tapasztalatokkal, pláne tudományos bizonyítékokkal pedig ne is próbálkozz, mert jogunkban áll nem meggyőzetni ezek által. Ezt a német fellebbviteli bíróság is megállapította nemrégiben (link feljebb ha nem hiszed). Ellenben azt még ők sem merték leírni, hogy létezik Covid vírus! Ennyit erről…
jan. 25. 22:24
 47/48 anonim ***** válasza:

45-ös!

Korábban nem írtam erről, de ezzel nem is lehet felsülni, legfeljebb nem mindenki vesz róla tudomást.

jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
5%

46!

Ugyanannyi tény, tapasztalat és tudományos bizonyíték van mindkét oldalon.

jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!