Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért érzem az ördög jelenlété...

Miért érzem az ördög jelenlétét a liberális oldalon? Nem olyan egy kicsit mint ha a Sátán is liberális lenne? (Nem vagyok fideszes)

Figyelt kérdés

febr. 20. 13:26
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%
Ha reggelre nem múlik el inkább keresd fel a háziorvosod, lehet hogy fertőző.
febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
86%
Ezért nem szabad gyógyszerre piát inni...
febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
73%
Én a fideszes és mi tanyánkos fórumokon érzek ilyet, a sok nulla iq-s, nyolc általánost végzett konteós agyhalott között.
febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
84%
Ajánlom az ekszözájzbúk c. örökzöld klasszikust és egyből elmúlik.
febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a "miért"-re a lehetséges válaszok:

-M1

-Origó

-Megafon

febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
nem agyhalott vagyok és nem is szedek gyógyszert, csupán hiszek Istenben és ebből logikusan következik számomra, hogy van ördög is aki előszeretettel tevékenykedik a politikusok által a közéletbe és avatkozik bele egyes kérdésekbe A Sátán a Biblia szerint 'e világ fejedelme' (Jn 12,31).
febr. 20. 13:36
 7/47 anonim ***** válasza:
89%

"és nem is szedek gyógyszert"

Ha nem vagy agyhalott, azon még nem gondlkodták, hogy ezen álláspontot felül kellene vizsgálni?

febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
80%

#6

"A Sátán a Biblia szerint 'e világ fejedelme' (Jn 12,31)."

A biblia azt is mondja, hogy Lucifer tudást akart adni az embereknek, amit isten nem akart, mert isten megvezethető embereket akart.

febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
82%

Hol írja a Biblia, hogy Sátán e világ fejedelme. A Jn 12, 31 semmiféle sátánt nem említ, csak a világ fejedelmét.


És pontosan hogyan lett az ellenzék a világ fejedelme, 14 évnyi Orbán kormányzás után, ezt is megmagyarázod nekünk?

febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Alex Fly ***** válasza:
84%
@6: ha hiszel Istenben ~s ismered a Bibliát, akkor tudnod kell, hogy Jézus (aki ugye maga Isten) is liberális volt...
febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!