Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért érzem az ördög jelenlété...

Miért érzem az ördög jelenlétét a liberális oldalon? Nem olyan egy kicsit mint ha a Sátán is liberális lenne? (Nem vagyok fideszes)

Figyelt kérdés

febr. 20. 13:26
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, ne etessétek már a trollt.
febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, mit szívsz?? Erős anyag lehet.
febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy ezt érzed. Azt viszont nem, hogy mégis miből érzed? Kisugárzás a TV-én keresztül? Mit érzel? Színeket, negatív érzelmeket?
febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
10: pontosan ezt akartam írni. De ezek keresztre feszítenék Jézust a kereszténység nevében...
febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

#13

Sokat szoktam imádkozni és ilyenkor néha a gondolataimon keresztül szólal meg Isten aki azt mondta nekem, hogy liberális színekben fog megjelenni az Antikrisztus és a végjátékban fog valami csodát mutatni a nyugati vezetőknek ami azt fogja eredményezni, hogy hallgatni fognak rá és közben kitör egy NATO-Orosz-kína konfliktus ahol oroszország veszíteni fog és az antikrisztus a területet feldarabolja és egyesíti europával és így a világ egységes lesz az ő vezetése alatt. Ilyesmi a bibliai prófécia is. Onnan gondolom, hogy már elkezdte a szellemi tevékenyéget aminek "csoda" lesz a vége. Egész mély kapcsolatom van Istennel (nem vagyok mentális beteg) ha kérdezek válaszol

febr. 20. 14:08
 16/47 anonim ***** válasza:
51%
Rendben, feküdj szépen vissza az ágyadba, míg a nővérke összekészíti a gyógyszereidet.
febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
28%

#15

"Sokat szoktam imádkozni és ilyenkor néha a gondolataimon keresztül szólal meg Isten"

Ha istenhez beszélsz, akkor vallásos vagy, ha isten beszél hozzád, akkor őrült.

febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

"A biblia azt is mondja, hogy Lucifer tudást akart adni az embereknek, amit isten nem akart, mert isten megvezethető embereket akart."

Sehol nem mond ilyet a Biblia.


"Sokat szoktam imádkozni és ilyenkor néha a gondolataimon keresztül szólal meg Isten aki azt mondta nekem, hogy liberális színekben fog megjelenni az Antikrisztus és a végjátékban fog valami csodát mutatni a nyugati vezetőknek ami azt fogja eredményezni, hogy hallgatni fognak rá és közben kitör egy NATO-Orosz-kína konfliktus ahol oroszország veszíteni fog és az antikrisztus a területet feldarabolja és egyesíti europával és így a világ egységes lesz az ő vezetése alatt."

Kérdező, ne trollkodj! Senki sem veszi be, hogy ezt te komolyan gondolod, többek között te magad sem. Már a legelején felsültél, ez nem jött be, lépj túl ezen!

febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
46%

#18

"Sehol nem mond ilyet a Biblia."

De, Lucifer rendszerint a fényt és megvilágosodást jelképezi a bibliában, míg a bűnbeesésnél az alma a tudást.

Ezek ismert szimbólumok.

febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

"De, Lucifer rendszerint a fényt és megvilágosodást jelképezi a bibliában"

Ez sem igaz.

"...míg a bűnbeesésnél az alma a tudást."

És ez sem. Sehol sem írja a Biblia, hogy alma az a gyümölcs.

febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!