Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért elfogadható a népirtás,...

Miért elfogadható a népirtás, ha Izrael végzi, és miért elfogadhatatlan ha Oroszország teszi ugyanezt?

Figyelt kérdés

febr. 21. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:

JewishGirl

Szerintem hagyd, meggyőzhetetlenek. Ugyanúgy, az érzelmeikre alapozva, valóságot eltagadva hibáztatják a vitapertnereid az USA-t meg Ukrajnát oroszország háborúja miatt, ahogy te tagadod Izrael bűneit.

febr. 22. 17:54
 52/83 anonim ***** válasza:
15%
50# Én ezt értem, de akkor ez alapján a székelyeket is románnak hívod igaz? A dombasi oroszokat kelet ukránnak hívtad, mert ukrán állampolgárok és Ukrajnában laknak. A székelyek meg román állampolgárok és Romániában laknak, tehát románok, ugye? A logikád alapján igen.
febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
68%
49: Ukrajna soha nem volt szuverén és most a Blackrocknak és IMF-nek köszönhetően soha nem is lesz.
febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
58%
52: hát Székelyföld hol van a térképen? Szerinted a személyigazolványára mi van írva? Kettős állampolgárság esetleg hallottál már?
febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 Jeffrey Spender ***** válasza:
74%

# JewishGirl


" minden szuverén országnak joga van eldönteni hova akar tartozni. És nincs jogod mások ellen területszerző háborút indítani és ezt nem legalizálja hogy Odesszát oroszok építették újra meg a többi. "



Én itt kettősmércét érzek.


Azt mondod, hogy joguk van a népeknek Kijevben tömegverekedést rendezni, hogy ők mennyire utálják az oroszokat. Bezzeg Odesszában vagy Herszonban nincs joga a népnek, vagy a helyi politikai vezetésnek népszavazást rendezni / bejelenteni, hogy ők mától Oroszország része, és nem szeretnének Ukrajna lenni ?


Hoztam angol szöveget, és még Zeller is dühöngött, hogy nem tudják a herszoniak, hogy valójában kihez tartoznak, és áruló / kollaboráns a helyi vezetés meg a lakosok.



És amit írtam, hogy az EU, és a NATO-hoz való csatlakozás az feltételekhez kötött ?


Hogy gondolod Ukrajna EU-hoz és NATO-hoz tartozását ?


Mert normális körülmények között a tagság a felvételi kritériumoknak megfeleléshez kötött.


Ukrajnán is számon kérik a (szigorú felvételi kritériumokat, vagy ővelük kivételeznének, könnyített követelményeket kapnának ?


Az EU miért akarja a háborús, meg azelőtt is bukott állam Ukrajnát bevenni, amikor Törökország háború nélkül sem kell ? Nemhogy Szerbia ?


Vagy Franciaország is megmondta, hogy rosszul döntöttek annó, hogy Romániát és Bulgáriát felvették az EU-ba, a mérce könnyítésével.



Én nem konteókkal dobálózok, hanem hivatalos hírügynökségektől tudok fényképeket hozni, amiken Ukrán szélsőjobboldali Gárdák parádéznak Kijevben, Kalasnyikovokkal, mégsem éri el az ingerküszöbötöket, bezzeg a Magyar Gárda.


Vagy hogy Ukrajnában, és Oroszországban sok az elhanyagolt, sőt lepusztult katonai bázis, ahonnan szabadon lehet fegyvert lopni, és gerilláskodni.

febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
0%

"ahogy te tagadod Izrael bűneit."


Nem, én az állítólagos Izrael által elkövetett népirtást tagadtam. Ez egy konteó, és amit Izrael csinál nem népirtás. Ettől függetlenül követhetnek el izraeli katonák háborús bűnöket, visszaéléseket. A népirtás viszont egy jól meghatározott jogi kategória.

Példa: ha egy IDF katona begőzöl és legéppuskáz egy palesztin családot, az háborús bűn, de nem népirtás. Ha az izraeli kormány parancsba adja a katonáknak hogy szisztematikusan öldössék az arabokat etnikum/vallás alapján, az már népirtás. A kettő közt van különbség. Az utóbbi egy konteó, semmi bizonyíték nincs rá.

febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
13%

"Azt mondod, hogy joguk van a népeknek Kijevben tömegverekedést rendezni"


Csak hogy ez egy konteó és mindegy hány külföldi konteós oldalt másolgatsz, ez ugyanúgy marad konteó. De mégha így is lenne, akkor sem jogosítja fel Oroszországot a háborúra, se a herszoniak identitás válsága se semmi. Mert nincs jogot hadsereggel lerohanni és szuverén országot és ott polgárháborút szítani.


"52: hát Székelyföld hol van a térképen? Szerinted a személyigazolványára mi van írva? Kettős állampolgárság esetleg hallottál már?"


Semmi gond a donbasi oroszok azok kelet ukránok, a székelyek meg románok.

febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 Jeffrey Spender ***** válasza:
78%

# Kérdező



" az érzelmeikre alapozva, valóságot eltagadva hibáztatják a vitapertnereid az USA-t meg Ukrajnát oroszország háborúja miatt "



Hát igen. Hozhatok fotókat, és leírásokat az Associated Press-től, de akkor is Oroszország a hibás, hogy Ukrajnában összetoborozzák a Fekete Sereget, ami


- nagyméretű ukrán nacionalista zászlókkal,


- katonaruhákba öltözve,


- símaszkot viselve,


- Kalasnyikovokkal,


- és mindezt Kijev főterén



rendez parádét.


És az Ukrán Állam asszisztál ehhez.



Képzeljük, Budapesten, a Hősök terén a Magyar Gárda katonaruhákba öltözve, Kalasnyikovokkal, nyilaskeresztes zászlókkal tartana ünnepséget, és nem csinálna semmit az égvilágon a rendőrség, az mit jelentene ?



Vagy az Ukrán Hadsereg volt főparancsnoka, Zaluzsnyij a Jobb Szektornál tesz látogatást, szelfiznek, háttérben vörös - fekete zászló, Bandera portré, és vigyorog, mint a bolond.



[link]

febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 Jeffrey Spender ***** válasza:
78%

# JewishGirl


Milyen konteós oldalt másolok ? Melyik az ?


Te nem nyitottad meg a


[link]


oldalt ?



Szerinted milyen volt 2014 előtt az Ukrán Hadsereg állapota ?


Vagy milyen a Román Hadsereg állapota 2022-ben ?


Vagy az Orosz Hadsereg állapota ?



Hihetetlen, hogy vannak hadseregek, ahol nagyiparilag űzik a sikkasztást, és szabadrablást ?


Szerinted Ukrajnában nincsen maffia, oligarchia, prostitúció, fegyver, és feketekereskedelem ?



A háború előtt nem tudom milyen módszertannal, de mind Oroszországot, mind Ukrajnát a 131., illetve a 126. helyre minősítették a korrupciós mércén.


Gondolom ez ellen is van kifogásod, hogy áh ez nem igaz, Ukrajnában zöldebb, szebb, és jobb a fű is, mint bárhol !

febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
13%

"Képzeljük, Budapesten, a Hősök terén a Magyar Gárda katonaruhákba öltözve, Kalasnyikovokkal, nyilaskeresztes zászlókkal tartana ünnepséget, és nem csinálna semmit az égvilágon a rendőrség, az mit jelentene ?"


Ebben az esetben a logikád alapján a román haderő nyugodtan megtámadhatja Magyarországot és legálisan gyilkolhat magyarokat, mert néhány idióta nyilas zászlókkal masírozott Pesten ezért Magyarországot porig lehet bombázni. Ugye? Kb ez amit mondasz.


De itt én szépen be is befejezem. Ugyanazok az agyhalott konteók mantrázása, amikor a logikátok más kontextusba van helyezve arra nincs érdemi reagálás, se rengeteg más érvre pl hogy vedlett át az orosz gyűlölő szélsőjobb moszkovita kutyákká 5 év alatt stb stb. Jobb dolgom is van mint immorális konteós droidoknak magyarázni.

febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!