Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Justin Trudeau szerint Oroszor...

Justin Trudeau szerint Oroszországnak meg kell nyernie ezt a háborút. Mit szólsz?

febr. 26. 23:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%

A kérdés helytelen, így kellett volna feltenned:


Justin Tredeau azt mondta, hogy Oroszországnak kell megnyerni ezt a háborút. Mit szólsz hozzá?

- de persze ez is csak féligazság ebben a formában

febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Freud szerint a nyelvbotlás a tudattalan erők működésének bizonyítéka, és soha nem tekinthető ártatlan elvétésnek.
febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
Maximálisan egyetértek. Egy esetleges ukrán győzelem rendkívül káros következményekkel járna a Földön elő valamennyi ember számára ezért azt minden eszközzel gátolni kell.
febr. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Ha Oroszország lehet olyan hyle, hogy megtámadja Ukrajnát, akkor ki vagyok én, hogy egy ilyen ártalmatlan nyilatkozatot, minősitsek?
febr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
3, én a Föld nevű bolygón élek, kérlek szépen, az én nevemben ne beszélj, számomra nem ez történne.
febr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%
Az amerikai győzelemmel csak az USA járna jól, mindenki másnak az orosz győzelem az érdeke. Egyébként Oroszország már megnyerte ezt a háborút, csak az USA nem engedi Ukrajnának a megadást, mert a háború elhúzódásával szintén jól járnak.
febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
6, én is jól járnék egy amerikai győzelemmel, ezek szerint USA-ra kellene változtatnom a középső nevem?
febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%
#7 Ha Európában élsz, akkor biztosan nem járnál jól vele. Az EU-nak érdeke egy erős Oroszország, akivel együtt tud működni.
febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
8, én nem Európa, érdekéről beszélek, én a saját érdekemről beszélek, had döntsem már el, hogy ÉNNEKEM, MAGAMNAK, NEKEM, mi a jó, vagy mi ne. Kélrek szépen, ne döntsd el helyettem ezt. Nekem nem lenne jó egy orosz győzelem, ha kell, én szivesen USA-ra változtatom ezért a középső nevem, de ez az én személyes érdekem. Én nem szeretném, hogy Oroszorszgág győzzön.
febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
28%
#9 Te nem tudod, mi a jó neked.
febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!