Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Justin Trudeau szerint Oroszor...

Justin Trudeau szerint Oroszországnak meg kell nyernie ezt a háborút. Mit szólsz?

febr. 26. 23:39
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
XXXXDDDDD
febr. 27. 09:29
 22/28 anonim ***** válasza:
44%
#19 Tedd azt, nem fogsz hiányozni!
febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
20, összekevered az EU-t Magyarországgal. Az EU megoldotta a ruszki nyersanyagok nélkül is, hogy működjön. Működik. Magyarország nem akar lejönni a ruszki nyersanyagokról.
febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22, tudom, ahogy a generációm sem hiányzik. Ezért kell behozni a migránsokat, mert már ma sem hiányzunk.
febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%

#23 "Az EU megoldotta a ruszki nyersanyagok nélkül is" :DDDD

Ember, tájékozódj, mielőtt hülyeségeket írsz! A tájékozódás nem egyenlő az amerikai propaganda fogyasztásával. Egyrészt nagyon sok EU-tagállam importál még most is orosz nyersanyagokat. Másrészt már csak a földrajzi közelség miatt is egyértelműen ez éri meg legjobban nekünk. Harmadrészt sokan azt hazudják, hogy nem importálnak orosz nyersanyagokat, közben meg csak arról van szó, hogy harmadik félen keresztül veszik azokat, jóval drágábban, mint ahogy eddig közvetlenül az oroszoktól vették. A hülyének is megéri :D

febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25, köszönöm a tippet, ezek szerint Magyarország lejött a ruszki nyersanyagról, csak nem tudunk róla?
febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
44%
#26 Legközelebb olvasd el azt a hozzászólást, amire reagálsz! Mondjuk eddig is sejtettem, hogy troll vagy, de most már biztos vagyok benne.
febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
23: ááh :D esetleg egy medúza vagy? :D
febr. 27. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!