Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikai katona felgyújtotta...

Amerikai katona felgyújtotta magát mert nem akart részt venni a palesztinok elleni népirtásban. Ki támogatja még Izraelt?

Figyelt kérdés
Egy amerikai katona tiltakozásul felgyújtotta magát az USA-ban az izraeli követség előtt. Előtte a videóban elmondta hogy nem akar részt venni a palesztinok elleni népirtásban. Mindenki ki fog hátrálni Izrael mellől?

febr. 27. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:

"Tehát nem állapított meg népírtást az ICJ.Az, hogy szerinted mi hogy van teljesen irreleváns."


De megállapította csak hivatalosan nem mondta ki mivel az eljárás évekig is eltarthat.



"Biztos kellemetlen lehet(ett).Izrael az elrabolt (mostmár) 130 túszt kérte csak vissza, ennyi, de a Hamasznak 130 ember fogvatartása fontosabb, mint a 2 millió palesztin sorsa, Ramadán előtt pár nappal.Le lehet vonni a konzekvenciákat."


Izrael magasról tesz a 130 túszra. Sok túsz a bombázásokban halt meg, október 7-én pedig az izraeli katonák gyilkolták le a túszokat is. Izrael célja a népirtás hogy aztán a Gázai övezetet magukhoz csatolhassák.

Az is sokat elmond hogy egy ilyen hirre ez a reakciód. Magyarul azt mondod a túszokra hivatkozva rendben van a népirtás. Le sem tagadhatod hogy cionista zsidó vagy.

febr. 29. 17:09
 42/73 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok zsidó, a gázai övezet nevű putri disznóól pedig kutyának se kell, Izrael számtalanszor próbálta rásózni Egyiptomra, de azoknak se kell.Sőt, mostmár inkább olyan kerítést építenek oda mint amit a berlini fal tervezői is megirigyelnének.Biztos nem azért, mert valahány helyen megjelentek a kitalált nemzetiségű palesztinok csak a bajt okozták?


Október 7-én gyilkoltak le izraeli katonák túszokat?Amúgy minek ejtenek túszokat egyébként a hőseid?


"De megállapította csak hivatalosan nem mondta ki mivel az eljárás évekig is eltarthat."


Értem, tehát nem állapított meg népírtást, már csak azért sem, mert az eljárás évekig eltarthat.Ezt megbeszéltük.

febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
25%

"according to the Palestinian Ministry of Health in Gaza."


Ez nagyon hiteles, igen, a palesztin Hamas által fenntartott "egészségügyi minisztérium" biztos nem manipulált híreket és számokat közöl.


CNN is unable to independently confirm these numbers.


Tehát az se biztos, hogy megtörtént.Ez még mindig annyit jelent, mintha elkezdeném híresztelni h a holdraszállás nem történt meg, mert én úgy gondolom

febr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok zsidó, a gázai övezet nevű putri disznóól pedig kutyának se kell, Izrael számtalanszor próbálta rásózni Egyiptomra, de azoknak se kell.Sőt, mostmár inkább olyan kerítést építenek oda mint amit a berlini fal tervezői is megirigyelnének.Biztos nem azért, mert valahány helyen megjelentek a kitalált nemzetiségű palesztinok csak a bajt okozták?"


Nézd a történelem folyamán nem a palesztinokat üldözték, gyilkolták arra hivatkozva hogy bajt okoznak hanem a zsidókat. Egyedül a muszlimok nem bántották a zsidókat ezért is különösen undorító hogy most a zsidók a muszlim palesztinok ellen követnek el népirtást. Lehet nem vagy zsidó de akkor is cionista vagy. Ezen a ponton már csak a cionista zsidók és cionisták kiskutyái támogatják Izraelt, normális ember nem.



"Október 7-én gyilkoltak le izraeli katonák túszokat? "


Pontosan. Október 7-én izraeli katonák gyilkolták le a túszokat. Ezt számos túlélő elmondta. Van az izraeli hadseregben egy olyan szabály hogy inkább megölik a túszokat ha nem megoldható a kiszabadítások. Rosszabbak mint a nácik.



"Amúgy minek ejtenek túszokat egyébként a hőseid?"


Azért hogy kiváltsák a jogtalanul fogva tartott palesztinok tömegeit.



"Értem, tehát nem állapított meg népírtást, már csak azért sem, mert az eljárás évekig eltarthat.Ezt megbeszéltük."


De megállapította csak hivatalosan még nem mondta ki.

márc. 1. 09:22
 45/73 A kérdező kommentje:

"Ez nagyon hiteles, igen, a palesztin Hamas által fenntartott "egészségügyi minisztérium" biztos nem manipulált híreket és számokat közöl."


Az ENSZ is megerősíti ezeket a számokat. Sőt az USA is elismeri hogy Izrael 25 ezer palesztin nőt és gyereket gyilkolt meg:


https://www.youtube.com/watch?v=cMyVhpoOyvU


Izraelről viszont már többször is kiderült hogy hazudott. Először azt állította 1400-an haltak meg majd kiderült hogy 1200-an. A 40 lefejezett zsidó csecsemőről is kiderült hogy a zsidók hazugsága. Majd kiderült nem a hamasz gyilkolta le a túszokat október 7-én hanem az izraeli katonák.



"Tehát az se biztos, hogy megtörtént.Ez még mindig annyit jelent, mintha elkezdeném híresztelni h a holdraszállás nem történt meg, mert én úgy gondolom"


Na megnéztem mit hazudott Izrael. Azt állítják a segélyszállító kamion gázolta el az embereket. Legalja cionista zsidóktól nem is várható más csak hazugság.

márc. 1. 09:30
 46/73 hypno ***** válasza:
38%

#45


Azta!!!


Nem 1400 védtelen civilt mészároltak le a palesztinok, csak 1200-at?!

Micsoda hazugság!


Basszus!


Ha rongyosfejű tevehajcsárok nem indítanak terrortámadást, és nem használják GYÁVÁN élő pajzsként a saját népüket, akkor sokkal kevesebb lenne az áldozat.

Egy sem hithű moszlim közülük, hanem gyáva gyilkos.

márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
28%

"Nézd a történelem folyamán nem a palesztinokat üldözték, gyilkolták arra hivatkozva hogy bajt okoznak hanem a zsidókat."


Ez teljes történelmi tudás inkompetenciájára utal.A palesztinok nemzettudata nem létezett 1948 előtt, a palesztinok (palesztin arabok) Egyiptomból, Szíriából, Jordániából odavergődött arabok voltak.Hogy üldözték volna őket, ha őket nem űzték el onnan?


A zsidókat számtalan ország fogadta be, lásd lengyel-litván unió, Oszmán Birodalom, USA, idővel a Habsburgok is enyhítettek ezen.Ezzel szemben a modern történelemben a palesztinokat deportálta Kuvait, elűzte Jordánia mert háborút és terrorizmust okoztak Jordániában.


"De megállapította csak hivatalosan még nem mondta ki."


Hogy állapította meg, ha nem mondta ki?Tehát akkor nem állapította meg.Ez a tipikus "nem szúrtam le senkit, úgy estek bele a késbe" féle megközelítés.

márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:

"Ez teljes történelmi tudás inkompetenciájára utal.A palesztinok nemzettudata nem létezett 1948 előtt, a palesztinok (palesztin arabok) Egyiptomból, Szíriából, Jordániából odavergődött arabok voltak.Hogy üldözték volna őket, ha őket nem űzték el onnan?"


Ez egy zsidó hazugság. Egyébként is még ha azt is állítod a palesztinok csak arabok, akkor is ők élnek ott 1400 éve. Egyébként meg nem. Létezik olyan hogy genetikai vizsgálat ami megállapította hogy már az ókorban is ott éltek. Továbbá arabok esetében is igaz hogy nem az arabokat üldözték, gyilkolták arra hivatkozva hogy bajt okoznak hanem a zsidókat.



"A zsidókat számtalan ország fogadta be, lásd lengyel-litván unió, Oszmán Birodalom, USA, idővel a Habsburgok is enyhítettek ezen.Ezzel szemben a modern történelemben a palesztinokat deportálta Kuvait, elűzte Jordánia mert háborút és terrorizmust okoztak Jordániában."


A zsidók ellen számtalanszor követtek el népirtást főleg a keresztény Európában. Az indoklás pedig az volt hogy a zsidók bajt okoznak. Egyedül a muszlimok nem bántották a zsidókat sőt megvédték, visszaeengedték őket palesztinába. Ezért is különösen undorító hogy a zsidók most muszlimok ellen követnek el népirtást.



"Hogy állapította meg, ha nem mondta ki?Tehát akkor nem állapította meg.Ez a tipikus "nem szúrtam le senkit, úgy estek bele a késbe" féle megközelítés."


Kapásból a hágai bíróság elutasította Izrael keresetét az eljárás megszüntetésére ami már önmagában bizonyítja hogy népirtás történik. Különben kimondja hogy nincs népirtás és megszünteti az eljárást. Plusz fel is szólította Izraelt hogy fejezze be a népirtást. Szóval elég egyértelmű.

márc. 1. 11:40
 49/73 A kérdező kommentje:

"Nektek kis buta szalonnáciknak mindenki cionista zsidó, aki nem antiszemita?"


Szó nincs erről. Sok zsidó utálja a cionistákat és elítéli amit Izrael művel a palesztinokkal.



"És nálatok a történet már megint ott kezdődik, hogy egy pofont visszadtak.

Amíg a palesztinok gyilkoltak, rakétáztak, addig rendben volt a dolog."


Meséld már el mikor és hol gyilkoltak a palesztinok? Azok a rákéták hány zsidót öltek meg? Házi készítésű rakéták mig Izrael több tonnás bombákat dob a palesztin épületekre, kórházakra, iskolákra de még az ENSZ épületeire is.



"Miért is nem engedik el a civil túszokat?"


Elengednék a túszokat de Izrael magasról tesz a túszokra.



"És egyébként mi lehet az oka, hogy moszlim országok mint Szaud-Arábia, Egyiptom, Jemen, nem engedik őket letelepedni? Ők is cionisták?"


Több millió palesztin menekült él a környező országokban te hazug.

márc. 1. 12:26
 50/73 hypno ***** válasza:
29%

#49


Máskor ne töröltess egy választ ha reagálni akarsz rá, mert hülyén néz ki amint magaddal vitatkozol. :)

márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!