Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikai katona felgyújtotta...

Amerikai katona felgyújtotta magát mert nem akart részt venni a palesztinok elleni népirtásban. Ki támogatja még Izraelt?

Figyelt kérdés
Egy amerikai katona tiltakozásul felgyújtotta magát az USA-ban az izraeli követség előtt. Előtte a videóban elmondta hogy nem akar részt venni a palesztinok elleni népirtásban. Mindenki ki fog hátrálni Izrael mellől?

febr. 27. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
45%
Figyelj, kapcsolódj ki, keress egy pszichológust, barátokat, kapcsolatokat, és kicsit legyél el magadban, ne itt a gyakorin éld ki a zsidók iránti perverziódat, amit elég beteges szinten nyomatsz.Elég unalmas ez a hetente 10 kérdés, amiket kiírsz.Unalmas vagy már.
márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:
Többször is mondtam hogy az antiszemita kártya már nem ér semmit. Hiába próbálkozol :) A zsidók a nácik szintjére süllyedtek ezzel a népirtással. Persze már 80 éve ott voltak de most már mindenki látja.
márc. 1. 13:07
 53/73 anonim ***** válasza:
71%

“A zsidók a nácik szintjére süllyedtek ezzel a népirtással. ”


De nem működik az antiszemita kártya, ugye?


Bár remek ez a kérdés (jobban mondva a válaszok), arabgyűlölő fasiszták fröcsögnek a konkrét nácira. Ti jóban szoktatok lenni, miért veszekedtek?

márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:

Aki népirtást követ el az a nácik szintjére süllyed. Gondolom ezt nem vitatod. Márpedig Izrael népirtást követnek el a hágai bíróság szerint is. Ebben mi antiszemita?


Egyébként meg arabgyűlölő fasiszták ugyanúgy gyűlölhetik a zsidókat is, sőt valószínű hogy így van szóval a kettő nem zárja ki egymást.

márc. 1. 16:14
 55/73 Jeffrey Spender ***** válasza:

Kérdező, nem akarsz példát mutatni, mint az amerikai katona ?


Azóta vetettek be amerikai katonákat Gázában ?

márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 Jeffrey Spender ***** válasza:
52%

" Nézd a történelem folyamán nem a palesztinokat üldözték, gyilkolták arra hivatkozva hogy bajt okoznak hanem a zsidókat "



Te mit akarsz mondani ezzel a hozzászólással ?


Legitimálni akarod a zsidóüldözést ???

márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:

"Kérdező, nem akarsz példát mutatni, mint az amerikai katona ?"


Azt akarod mondani hogy dögöljek meg? Kedves tőled. Te zsidó vagy igaz?


"Azóta vetettek be amerikai katonákat Gázában ?"


Vannak felvételek gázában harcoló amerikai katonákról.



"Te mit akarsz mondani ezzel a hozzászólással ?

Legitimálni akarod a zsidóüldözést ???"


Nem csak megállapítottam egy tényt válaszul annak a kommentelőnek aki azt állította a palesztinokat mindenhol utálják.

márc. 7. 16:16
 58/73 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

" Azt akarod mondani hogy dögöljek meg? Kedves tőled. Te zsidó vagy igaz? "


Nem vagyok zsidó, meg nem is szerelmeim a zsidók, ők is rosszak, de az eszetlen zsidózástól én is besokkalok.



" Vannak felvételek gázában harcoló amerikai katonákról. "


Tudnál mutatni olyant ?


Az amerikai katonák azok szürke digitális UCP ruházatban / okkersárga Multicam-ben / vagy sivatagi digitálisban nyomják.


Ellenben az izraeli katonák azok olajzöldben háborúztak 1967-ben, és közel 60 év múltán is olajzöldben háborúznak.



" Nem csak megállapítottam egy tényt válaszul annak a kommentelőnek aki azt állította a palesztinokat mindenhol utálják. "


Európában voltak helyek, ahol dühöngött az antiszemitizmus is. Azonban voltak olyan országok is, ahova az átlag felül sok zsidót befogadtak.


És nem csak a zsidóságot kezelték elkülönülten, az izraelitákat, hanem izmaeliták, muszlimok is voltak.

márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok zsidó, meg nem is szerelmeim a zsidók, ők is rosszak, de az eszetlen zsidózástól én is besokkalok."


Hol látsz az én részemről zsidózást?



Például ezek egyértelműen amerikai katonák.


https://www.youtube.com/watch?v=7sIGEH6-L0o



"Az amerikai katonák azok szürke digitális UCP ruházatban / okkersárga Multicam-ben / vagy sivatagi digitálisban nyomják."


Kivéve ha nem hivatalosan vannak ott.



"Európában voltak helyek, ahol dühöngött az antiszemitizmus is. Azonban voltak olyan országok is, ahova az átlag felül sok zsidót befogadtak."


Ha az a kérdés hogy a zsidókat vagy a palesztinokat utálták inkább a 20. században Európában, egyértelmű a válasz hogy a zsidókat.



"És nem csak a zsidóságot kezelték elkülönülten, az izraelitákat, hanem izmaeliták, muszlimok is voltak."


Ezt hogy érted?

márc. 8. 11:15
 60/73 anonim ***** válasza:
40%

"Ha az a kérdés hogy a zsidókat vagy a palesztinokat utálták inkább a 20. században Európában, egyértelmű a válasz hogy a zsidókat."


Biztos nem utálták a palesztinokat Európában, a gépeltérítésekkel biztos megszeretették magukat :D

márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!