Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin eddig a legjobb orosz...

Putyin eddig a legjobb orosz vezető?

Figyelt kérdés
márc. 1. 14:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

2


Na látod, te kötekszel akkor csak lehet valami abban amit irtam rolad !

márc. 1. 23:31
 22/25 anonim ***** válasza:
90%

#23

Te! Én írtam neked egy egyszerű kérdést, erre lefogyatékosoztál, de mégis én kötekedek? Hát az agyamat eldobom. És még most se állsz le, folytatod a sértegetésemet. Te kinek képzeled magad?

márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
Ja lehet sokan voltak Navalnij temetésén, de kérdés hogy hányan fognak az elkövetkező 1-2 évben kiesni az ablakon, vagy éppen valamilyen "súlyos" vétség miatt Szibériába kerülni...
márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

25

Konteobaloldali vagy

márc. 2. 00:05
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha az orosz érdekeket nézzük,akkor valóban a legjobbak között van.

Nem, én most nem szimpátia ,vagy morális szempontból nézem,hanem mint az országát vezető személyt.

Az orosz történelemben voltak elég markáns és híres uralkodók is Ilyen volt Nagy Péter és Katalin cárnő is.

Ezek az emberek azért megosztóak,mert sehol nincs olyan ország,ahol erős vezetőt mindenki kedvelne.Pont mert sok embernek a tyúkszemére lép.Ennek ellenére az a kiállás és rendíthetetlen jellem teszi céltudatossá.

Egy terézanyu féle középszerű vezető ,aki mindenkinek kedvezni szeretne soha sem lesz népszerű.

Pont mert jellegtelen személy.

A maguk hibáival,rossz döntéseikkel együtt mégiscsak bekerültek a törikönyvekbe,mint kiemelkedő vezetők.

márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!