Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Navalnijval miért foglalkozik...

Navalnijval miért foglalkozik ennyire a nyugat? Miért volt ekkora jelentősége? Tényleg nem értem... Egy olyan ember aki xy népcsoportot csótánynak nevez akiket el kell pusztítani...

Figyelt kérdés
márc. 1. 20:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Bár az ukrán nácik is hősök, meg az ukrán náci SS katona is meg lett tapsolva a kanadai parlamentben, szóval igazából nem kéne meglepődnöm már semmin. :D
márc. 1. 20:33
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Jó ezt sokan nem tudják hogy ezt mondta. Nyilván sokan szeretnék hogy egy józan békepárti politikus legyen az oroszoknál.
márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DK-s ***** válasza:
29%

#3-nak:


Nincs igazad.


Én figyelem a ruszkikat. Ha tudnék megfelelő szinten oroszul, simán fontolóra venném Oroszországot, mint kitelepedési célpontot.

márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20:38 - mi bajod? Hogy jön ide a fidesz média? És milyen felszopásról beszélsz? Ez a retard Navalnij tényleg beszélt így egy bizonyos csoportról. Az ukrán nácik meg hősként vannak ünnepelve. Az öreg SS katona meg megkapta a tapsot a kanadai parmamentben. Ezek közül melyik nem igaz szerinted? Nyudogtan cáfold meg bármelyiket. Vagyis ne fáradj mert nem fog menni. :D
márc. 1. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Az, ahol novicsokkal meg bebörtönzéssel tesznek el láb alól egy ellenzéki politikust, akinek a temetésére nem mehetsz el, mert ugyanezt kockáztatod, az miféle alternatíva a demokráciára?
márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert az ő ügynökük volt.
márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert a nyugat igencsak butácska és naív módon hisz abban, hogy a világbéke egyszer eljön ami ugye nem valószínű, mert alapvető rasszista, pénzügyi,viták különböző vélemények és nézőpontok, szimpla rosszindulatú emberek miatt kialakult problémák lesznek mindig ember és ember között
márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

mert a nyugat egy képmutató moslék banda. aki nem az ő mondókájukat fújja az ellenség. a halálát politikailag kihasználták.


azért börtönözték be putyinék navalnijt mert az orosz narratíva szerint szimpatizált a nyugattal, mivel ő jó ügynökük lett volna és kiárusította volna oroszország nyersanyagkészleteit a nyugati befektetőknek és onnan kezdték volna szivatni kínát. akár háború erejéig.

márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok ruszkibarát fideszes, de én sem értem ezt a Navalnij-kultuszt. Megérte a pénzét ő is... Persze, a normális gondolkodással nem fér össze, hogy miért kell politikailag más platformon lévőket likvidálni, de Oroszországban ez mindig így működött, úgy több száz éve is.
márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!