Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki gondolja azt hogy ha az EU...

Ki gondolja azt hogy ha az EU fegyvereket és pénzt küld Ukrajnának azzal elhúzódik a háború? Ki tartja a legjobb döntésnek hogy senki nem küld Ukrajnának fegyvereket és pénzt és inkább béketárgyalásokat tartanának?

Figyelt kérdés

márc. 5. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tartom jó dönténsek azt, hogy senki nem küld Ukrajnának fegyvereket és pénzt, ha Putyinnál nem gond, hogy Észak-Kóreától, Kinán át, Irakig egy csomó országtól kunyerál fegyvert, vagy pénzt, nem gondolom, hogy ez erkölcsi problémát jelent, annak függvényében, meg végképp, hogy én nem akarok a ruszkikkal szomszédos lenni.
márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Én a fegyverküldést támogatom.

De már így is bajban vannak az ukránok, mert míg ők el tudnak lőni napi 80-100 rakétát, addig az oroszok napi 1000ret.

Ezt az egyenlőtlenséget pedig nem lehet tartósan elhúzni.


A pénz küldés leállítása pedig humanitárius katasztófához vezetne.

márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek azzal, h ezzel elhúzódik a háború. Viszont az se lenne normális, ha hagynák kibontakozni Oroszországot. Anno Németországnak eleinte elnéztek 1-2 hódítást (Ausztria és Csehszlovákia bekebelezése), remélve, h lenyugszik Hitler, aztán mi lett belőle.
márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

" el tudnak lőni napi 80-100 rakétát, addig az oroszok napi 1000ret."


a valóságban többszor annyi ukrán hal meg mint orosz tehát aki a fegyverkezést támogatja az az ukránokat gyilkoltatja le ez mennyire jó dolog szerintetek?

márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
4, Putyint kell megállitani, ahhoz, hogy ne halljon meg több ukrán. Ő inditotta ezt a népirtást, az ő parancsára történik minden.
márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fsms ***** válasza:
46%

#4 akkor mi a megoldás , az ukránok saját hazájukat védik nyilván megtesznek mindent ennek érdekében.

Mintha a Kreml szólna ki belőled.

márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
ÉN!!!
márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

6.

a megmaradt ukránok már nem akarnak harcolni és bevonulni sem aki akart az már meg is halt

márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
8, akkor tényleg testvérnép a ruszkikkal, mert azok sem akarnak harcolni és bevonulni, el is menekült, aki tudott.
márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

én úgy gondolom hogy ezzel elhúzódik a háború.

a fegyverküldés ellenzését nem tartom jó ötletnek, de a legjobb az lett volna ha a diplomáciával megelőzik ezt az egészet.

ebben a háborúban mindegyik fél hibás, az orosz az ukrán az európai és az amerikai politikusok is.

márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!