Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Már meg is erkeztek a NATO...

Már meg is erkeztek a NATO katonák Ukrajnába?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 10. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom.
márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ezek nem NATO katonák, csak történetesen NATO tagországokból jönnek. Reméljük az oroszok is elhiszik, bár azt leszámítva, hogy vadászni fogják a nyugatiakat a fronton ahogy eddig is tették, nagyon mást nem tudnak csinálni.


Ugyanakkor szerintem érdekesebb kérdés az, hogy vajon az EU állampolgárok mennyire örülnek annak, hogy katonákat is küldünk a konfliktusba.

márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Na akkor benéz hamarosan az ablakon a világhábi... Remélem a sok idióta örül ennek! Taps taps!
márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Az USA ki akarja provokálni az atomháborút
márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már a háború előtt ott voltak vagy utána érkeztek. A modern fegyverrendszerek használatának megtanulása nem 2 hét (Patriot stb) és ott vannak a kiképzők, a titkosszolgálatok és a hírszerzők. Nem harcoló alakulatok vannak ott még.
márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 10:55

Magánhadseregek képében voltak harcoló alakulatok is kint, csak ahogy elfogyott a pénz számukra úgy szépen lassan eltűntek.

márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: és azt nyilván bejelentették a médiának, hogy mától nem harcolunk ott pénzért. :-)
márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!