Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az ukrán nem önálló nyelv,...

Ha az ukrán nem önálló nyelv, csak egy dialektus és az ukránok valójában oroszok, akkor miért nem akarnak Oroszországhoz csatlakozni?

Figyelt kérdés
Számukra nem vonzó, hogy a nagy, erős, dicsőséges Orosz Birodalom része legyenek?

márc. 20. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Senki se akar Oroszorszaghoz tartozni az cringe
márc. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Az ukránok nem oroszok, ha meg mégis, akkor az oroszok jó hülyék, hogy saját magukat támadják.

Oroszországhoz pedig épeszű ember nem akar csatlakozni.

márc. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Hogy az ukránok kicsodák és egyáltalán léteznek-e, azt a nagytudású Nógrádi Gyuri bácsi, továbbá a Vadhajtások kiművelt akadémikusai döntik el, oké? Tessék náluk táLYékozódni - amolyan nagymagyaros kiváló helyesírással.
márc. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazából nézőpont kérdése, a közös történelem és a közös nyelv azt is jelentheti, hogy az oroszok valójában ukránok :)


A "nagy, erős és dicsőséges" birodalmak általában nem a polgárok jólétét tartják szem előtt, hanem a diktátorét...

márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ukrán nem dialektusa az orosznak.
márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jeffrey Spender ***** válasza:

Ukrajnában van nagyszámú orosz lakosság, amely rég csatlakozott is volna Oroszországhoz.


Vannak Nyugatos oroszok is.


Vannak a totál külön ukránok is.


És vannak olyanok, akiknek orosz a közélet nyelve, és mindegy, hogy ukrán, vagy orosz zászló lobog a városházán.



Herszon és Zaporozsje oblasztyokat Mariupol kivételével ellenállás nélkül szerezte meg az Orosz Hadsereg.



[link]


[link]

márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy Z betűs fehér furgonokkal jön az orosz hadsereg XD normális katonai teherautóra se volt pénz?
márc. 21. 00:43
 8/8 Jeffrey Spender ***** válasza:

Nekünk a szomszédban vannak ukránok, vendégmunkások, akik menekültek lettek, eszük ágában nincs visszamenni Ukrajnába.


Találkoztam velük, elsőnek angolul próbáltam hozzájuk szólni, sajnos sem a 22 éves, sem az 50 éves nem tud angolul, még egy full alap szinten sem.


Másnap összefutottam velük, addigra bevágtam egynéhány alap orosz kifejezést, azt már értették, és örültek neki, hogy végre valaki beszéli a nyelvüket.


Természetesen ők sem örülnek Putyin háborújának, de attól még Zellert sem fogják szeretni, és miattuk megtanulok oroszul.

márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!