Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Szovjetunió széthullását...

A Szovjetunió széthullását követően Ukrajnát miért nem vették be a NATO-ba? Akkor még ki lehetett volna menteni az orosz érdekszférából.

Figyelt kérdés

márc. 27. 19:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 Jeffrey Spender ***** válasza:

Nekem olyan ismerősöm is van, aki a németektől fél.


És még olyan is, aki meg teljesen elszabadult antiszemita.


Ki dönti el, hogy kitől kell félni ?


Nekem az ukránok nem szimpatikusak, de ők kábé a cigányhorda szintjén vannak.

ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:

Elhiszem, de Ukrajna nem egy katonai nagyhatalom, nincs túl sok esély rá, hogy Európát megtámadják.

Viszont az orosz agresszió veszélyt jelent Európára. Én nem akarok háborúba menni.

ápr. 3. 17:20
 63/66 Jeffrey Spender ***** válasza:

Az ukránok Európát nem merik megtámadni, de Oroszországot igen. Lásd a Belgorod megyébe történő betöréseket, és randalírozásokat.


Vagy az ukránok szerették volna a Krímet is elfoglalni.


Ennek csak gépparkbeli akadálya van.


Egy BTR-80-ast könnyű szervizelni, az 15 év múlva is hibátlan állapotú lesz.


Ellenben bármilyen harckocsit szervizelni maga a fájdalom, napok mennek el vele, így komplett T-72-es flották mennek tönkre.


Hiába van Ukrajnának 600 T-72-ese, ha abból csak 100 működőképes.



Az ukrajnai háború az arra bizonyíték, hogy az Orosz Hadsereget is szétette a korrupció, meg a közkatonák is motiváltatlanok, és a moszkvai / szentpétervári / rosztovi emberek nem akarnak háborúba menni, ezért Kínából (!!!) is toboroznak zsoldosokat, aki megkapja az orosz zászlót.


[link]

ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 Jeffrey Spender ***** válasza:

# A kérdező 8-as válasza


1991 december 21-én, Alma-Atában a posztszovjet országok egyetértésüket fejezték ki, hogy a Szovjetunió jogalanyiságát Oroszország folytassa, még az ENSZ BT-ben is.


Mi értelme a témának, ha ilyen alapvető dolgokkal nem vagy tisztában ?

jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Most ez hogy jutott eszedbe 3 hónappal később?
jún. 3. 03:08
 66/66 Jeffrey Spender ***** válasza:
Nem akartam semmi rosszat, meg valóban, a kérdés rég lezárt, csak én is véletlenszerűen futattam ebbe az infóba, a lényegen nem változtat, csak gondoltam, megosztom érdekességképp.
jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!