Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisoknál miért van...

A liberálisoknál miért van ilyen sok droghasználó?

Figyelt kérdés

Sok nyugati országban legálisan lehet drogozni. Már a németeknél is szívják a spanglit. Szégyen. Hova süllyed még a német társadalom? Gondolom azért hoznak ilyen döntéseket, mert van rá igény. Mégis mi okuk van szívni azt a vackot?


Magyarországon is próbálkoznak a liberális pártok. A kétfarkú kutyapárt a legnagyobb harcosa ennek a témának.


ápr. 3. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Náluk nincs M1 meg Magyarnemzet amitől be lehetne bódulni és jobb kedve lenne az embernek.
ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Deutch Tomi de boldog lenne ettől a hirtől...
ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

"A liberálisoknál miért van ilyen sok droghasználó?"

Szájerre gondolsz? Vagy Borkaira? Vagy Dojcstompira?

Mi legalább nem vagyunk kétszínűek.

ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Cserébe nálunk az EU-ban a legnagyobb az 1 főre eső idült alkoholisták száma.


Mégis mi okuk van inni azt a vackot?

ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem irták, kétszinűség azt hinni, hogy ma nincs jelen a fű az országban.

Én egy fiú szakközépbe jártam a 2000es években, ott érettségiztem, Budapesten. Télviz idején, szó szerint, vágni lehetett a füstöt az épületben, én nem szivtam, de nem is kellett, elég volt kimenni a rötyire. Volt osztálytársam, aki reggeltől, estig, nemtom, hány grammot tolt, ma cégvezető, a másik orvos.

Felnőtt az én generációm, úgy, hogy végigfeztük a középiskolákat és nem buggyantunk meg -bár jó sokan leléptünk az országból-, de, ahogy hallom, aki akar, ma ugyanolyan könnyen tud hozzájutni a szerhez. Hozzáteszem, hogy mi a fűnél, nem igazán léptünk feljebb és egy-két figurát leszámitva, egyikünk sem élt kemény cuccokkal.

ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A füvezés egy dolog. Ott van az alkohol amiben világrangsorban is elől vagyunk, a csavarlazító, a féktisztító, a patkányméreg és ki tudja még mit szívnak a szegényebb népek. Az sem jobb sőt.
ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Benne van liberális, tehát szabad.
ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Zacher Gábor mondta, hogy 13 ezer fő a marihuánát fogyasztók száma itthon.

Azt is mondta, hogy évente 70 ember veszíti életét drog fogyasztás miatt (ebben az is benne van, hogy betépve autóbalesetezik az ember).

Ez rendkívül alacsony szám.

A svédeknél és az angoloknál 1 millió lakosra vetítve kapunk 70 halálos áldozatot!

Magyarországon egyáltalán nem durva a helyzet. Ez talán nem lehet véletlen. Mikor is volt utoljára liberális párt kormányon? Na látjátok.

ápr. 3. 13:28
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 70 halálos áldozotozni egy olyan országban, ahol a korházi fertőzésekben egy egészséges ember is el tud pusztulni, vicc.
ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ja igen nálunk arányaiban kevesebben halnak meg droghasználatban, viszont annyian többen kórházi fertőzések következtében. Hurrá....
ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!