Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A liberálisoknál miért van...

A liberálisoknál miért van ilyen sok droghasználó?

Figyelt kérdés

Sok nyugati országban legálisan lehet drogozni. Már a németeknél is szívják a spanglit. Szégyen. Hova süllyed még a német társadalom? Gondolom azért hoznak ilyen döntéseket, mert van rá igény. Mégis mi okuk van szívni azt a vackot?


Magyarországon is próbálkoznak a liberális pártok. A kétfarkú kutyapárt a legnagyobb harcosa ennek a témának.


ápr. 3. 13:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is mondta, hogy évente 70 ember veszíti életét drog fogyasztás miatt (ebben az is benne van, hogy betépve autóbalesetezik az ember).

Ez rendkívül alacsony szám.

A svédeknél és az angoloknál 1 millió lakosra vetítve kapunk 70 halálos áldozatot!"


Ezeket az adatokat nem a marihuánára kapod meg, hiába van benne az is.


"Mégis mi okuk van szívni azt a vackot?"

Tökéletesen ugyanaz a lényege, mint a hétköznapi cigarettának.

ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Azért a drog és alkohol fogyasztás rendesen megy a jobboldalon is én azt látom legalábbis..
ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy mindenki a saját háza táján sepregessen! Vicces, amikor Marika néni a Kossuth Lajos utcából megüzeni, hogy Németországban hogy kéne csinálni a dolgokat!


Magyarországon kevés kábítószerfüggő van, de az alkoholisták és a nagyivók száma meg milliós.


De a marihuánával kapcsolatban se legyünk álszentek. Nem is kell a nagyon fiatalokat nézni. Aki a rendszerváltás után volt kamaszkorú, az valószínűleg tud olyanról, aki hallott olyanról, aki látott már marihuánás cigarettát közelről. Csak nyugaton az a különbség, hogy nem a 90-es években jött be a marihuána, lásd hippik! Az az igazság, hogy Marika néni amerikai kortársai a 60-as meg 70-es években füveztek, LSD-ztek, meg basztak, mint a nyulak.

ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13/13 anonim "Magyarországon kevés kábítószerfüggő van," Nem tudom mi a kevés. 3 hetet kórházba feküdtem egy aránylag kis városban. Napi 2-4 olyat hoztak be, akik valami szertől szétestek. Ezeket rendőrök hozták, ott várakoztak a folyosón orvosi ellátásra. Feltűnő volt mert legtöbb hangoskodott, rendőrökkel akart verekedni, stb.
ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Idehaza a dizájner drogok mennek nagyon szerintem meg az olcsóbb szerek mert azok olcsóbbak és azoktól is be lehet tébolyulni rendesen.
ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 MDaniel98 ***** válasza:
A balosok többet szívnak, a jobbosok meg inkább atomra isszák magukat minden adandó alkalommal. Egyik sem jobb a másiknál.
ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez a politikai nézettől függne, hogy ki droghasználó és ki nem... :D Amúgy én is úgy tudom, hogy rengeteg esetben visznek be drogosokat a rendőrök detoxikálóba meg egyén kórházakba.. Ezek gyakran teljesen önkívületi állapotban vannak agresszívek, verekszenek,stb.. Nyilván a rendőrségnek vannak erről pontos statisztikáik, amit nyilván soha nem fognak nyilvánosságra hozni, mert talán még megdőlne "a magyar nemzet nem drogozik" című propaganda, vagy titkosítva vannak 90 évre az adatok, kitudja..
ápr. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!