Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban legális lett a...

Németországban legális lett a fű használata. mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
az én véleményem az hogy igy is sok függőség van már a világon... és mindet be kellene tiltani... nem értem hogy egy ember miért akar """kábulni"""?? miért teszi tönkre az egésszégét? ez mind a pia, cigi, egyéb drogokra is vonatkozik.. itt vagyok 25 éves.. egy csepp alkoholt nem ittam, nem cigiztam és semmi ilyen.... és nem is fogom ezeket kipróbálni mivel ezek DROGOK!

ápr. 3. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jól tették.
ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem!!!
ápr. 3. 17:50
 3/13 anonim válasza:
90%

"itt vagyok 25 éves.. egy csepp alkoholt nem ittam, nem cigiztam és semmi ilyen.... és nem is fogom ezeket kipróbálni mivel ezek DROGOK!"

rendben, örülünk

ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki hozzá akart jutni, eddig is hozzájutott, aki nem akarja kipróbálni, rászokni, az ezután sem fog attól, hogy legális. Ezzel két dolgot értek el, tisztább lesz a piac, és az állam is profitál belőle. Win, win. Az, hogy valaki hétvégén kiengedi a gőzt, és nem egy liter töményet iszik, meg 10 üveg sört, hanem elszív két füves cigit, nem hiszem, hogy több kárt okoz. Amúgy sem hallottam még, hogy valaki a tiszta fű hatására megbolondult. Honatyáink ettől sokkal keményebb cuccokkal játszanak, persze őket védi a mentelmi jog, szóval nekik mindegy, hogy mi legális, mi nem. Mindezt úgy mondom, hogy nem iszok, nem drogozok, nem kávézok, egyedül cigizek, de ez sem nevezném függőségnek, mert ha véletlen elfelejtek venni, akkor nem szívom. Inkább társaságban, vagy stresszes helyzetben szoktam. Ez meg a munkahely miatt most van. Ha legális lenne, nem mondom, hogy nem próbálnám ki, de mivel mindenben tudom, hol a határ, így nem tartok tőle, hogy ráfüggnék. A szintetikus szereket viszont semmiképp nem próbálnám ki. Az alkohol is épp úgy drog, de a kávé is. Vagy a gyógynövények. Szóval nem ördögtől való a marihuána sem.
ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 PMC Wagner ***** válasza:
80%

Nem tudom mit gondoljak erről. Egyrészt ahogy felettem is írták aki akart eddig is hozzá jutott. Magáról a marihuánáról meg nem tudom, egy dolog hogy mit lehet róla olvasni, a másik meg a valóságban milyenek ténylegesen az emberek tőle.


Bár azt mondják hogy ennek nincs káros hatása meg nem lehet rászokni hát én kapásból tudok mutatni két embert is aki úgymond "elszívta az eszét is" az egyik sajnos a családtagom.


A gyógyászati hatásait viszont elismerem.

ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A ki tudja mit tartalmazó, titokban árusított fűhöz képest mindenképp előnyös, hogy legális lett.
ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Örülj neki hogy nem viszi el pénzed,egészséged a cigi,alkohol,drogok.

Gyermeteg személységeknek a "felnött" érzéshez cigihez,alkoholhoz nyúlnak...de a nikotin nagyon aljas drog, a karmait mélyre mélyeszti beléd. Cigizel csak úgy, majd azon kapod magad, csúnyán átvertek, már nem tudod letenni.

ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy Németország Hollandia és más országok után marilizálta a legagahuanát, és szerintem ezt egyre több nyugati ország be fogja vezetni a közeljövőben.

Egyébként csak még egy érdekességet mondok Észa Koreában ahol százszor kisebb bűnért (külföldi filmek megnézéséért) táborba zárják az embereket vagy akár rosszabb is történhet velük, ott legális a fű a birtoklása és a használata is.

[link]

ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MDaniel98 ***** válasza:
76%
Nem érdekel, egyébként meg egészségükre.
ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hypno ***** válasza:

Én pálinkát és bort sem iszom, és nem is dohányzom, pedig az nálunk legális.


Szóval miattam azt engedélyeznek amit akarnak.

ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!