Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jól tették-e Brüsszelben hogy...

Jól tették-e Brüsszelben hogy betiltották Orbánék szélsőjobbos konferenciáját ?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 06:53
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, jól tették ! De később nem kellett volna mégis megengedni, na ez az én véleményem. Várom a hozzászólásokat.
ápr. 19. 06:54
 2/43 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezt benézte Viktorta. Még ők akart hadat üzenni "Prüsszelnek".
ápr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
63%
földszinti volt a buli, igy nem kellett az ereszen menekülniük...
ápr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
58%
Akkor hasonló módon kellene eljárni idehaza a lipsi összejövetelekkel is, az hogy tetszene kedves kérdező?
ápr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
Én, őszintén szólva, mindenfajta szólásszabadság elleni megmozdulás ellen vagyok. Azt sem értem, hogy a holokauszt tagadókat miért vegzálják. Bolond lyukból bolond szél fúj. Mi lesz a következő, a laposföld hívőket is betiltjuk?
ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
64%

A fene nagy demokrácia és jogállamiság ugye, ami az EUt, EP t jellemzi...🤔

Remélem az uniós választásokon lesz eszük és mérszük az embereknek!

ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
0%
Mindent be kéne tiltani, ami multikulti és LMBTQ ellenes
ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
76%

5, azért, mert a szólásszabadság addig tart, amig másokat nem bántasz meg vele. A holokauszt tagadás önmagában az áldozatok és hozzátartozóinak meggyalázása és bagatelizálása. És ez mindenre igaz.

Önmagában szólásszabadság párti vagyok én is, viszont tendenciálisan látszik, hogy próbál egy politikai közeg kijátszani és meghackelni minden demokratikus alapszabályt.


Hála Isten nem az én vállamat terheli az a döntés, hogy ilyeneket engedélyezzek, vagy betiltsak, de az zavar, hogy szólásszabadságra hivatkozva ma simán lehet homofób és rasszista szövegeket letolni, bármiféle következmények nélkül.

ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%
Itthon a média 90%-a az övék. Erre érdekes módon nem panaszkodik orsós viktor.
ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
37%

"5, azért, mert a szólásszabadság addig tart, amig másokat nem bántasz meg vele."


ezt te sem gondolod komolyan.

ezen el alapján soha semmit nem mondhatnál, mert teljesen mindegy milyen témáról mit mondasz, van annyi hülye a világban, hogy valaki biztosan megsértődik rajta.

és ez különösen igaz akkor, ha amit mondasz az fontos és IGAZ, mert az emberek előszeretettel hazudnak önmaguknak...

ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!