Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem félelmetes?

Csak szerintem félelmetes?

Figyelt kérdés

Elkapták Bin Ladent, meghalt, most mindenki örül. De szerintem nagyon durva és egyben félelmetes is az, hogy éppen a CIA képezte ki a legnagyobb ellenségét és hogy milyen nagy dolgokat tudott megvalósítani (vegyük a legdurvábbat: 9/11) valamint az, hogy mennyi ideig félelemben tudta tartani egy (!) ember az egész világot. (Persze tudom, hogy sokan voltak mellette, de akkor is, mégis az ő neve hallatán asszociál mindenki a gonoszságra és a terrorra)

És nyilván ezeket nem egyedül csinálta, tehát még belegondolni is rossz abba, milyen háttértámogató voltak és milyen erőket tudott mozgósítani - és mi lesz, ha ezek összefognak..


2011. máj. 2. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

Hát igen, micsoda gonosz világban élünk. Erre is jó ráébredni.

És ha még többet tudnál...

2011. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
éN RETTEGEK,SZERINTEM EZZEL ELKEZDŐDIK A 3. világháború....-DE NE LEGYEN IGAZAM!!!!
2011. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi sügér van itt:D:D:D:D
2011. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
amúgy igen.biztos válaszolnak erre valami kis robbantással az arabok amerikában.ugye magyarországnak fölösleges lenne ártaniuk?mert ha jól hallottam magyar katonák is szolgálnak/szolgáltak Afganisztánban vagy Irakban:S
2011. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

"CIA képezte ki a legnagyobb ellenségét"

Hát ezt nem is tudtam :O

2011. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem jó magyar hagyományokhoz híven mutogassunk ujjal a nyugatra miközben háttal áll nekünk és remélhetőleg minket békén hagynak.
2011. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ööööö, én sose féltem tőle.
2011. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Ööööö, én sose féltem tőle."


Köbö én is így vagyok.

2011. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az a félelmetes, hogy ez a Bin Laden remek aktikai érzékkel lehet megáldva, hogy éppen akkor halt meg, amikor az amerikai elnökválasztási kampányt a legügyesebben tudta ezzel segíteni.

Pont akkor halt meg, és sűlyedt a tengerbe sürgősen, amikor sem gazdasági, sem katonai szempontból semmit nem tud Obama az amerikaiaknak felmutatni.

Erre jön ez a Bin Laden, és "éppen jókor" meghal. Hát micsoda érzéke lehet az ilyesmihez annak az embernek?

Döbbenetes.

2011. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Helmet ez még semmi. Tudod alig kéthete jelentették be, hogy amennyiben bin ladennel valami történik, ami ugye éveken át nem következett be, meg sem találták, atombombát robbantanak európában. Erre az szemétláda fogja magát és meghal, holott sok éven át nem volt erre képes..
2011. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!