Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem félelmetes?

Csak szerintem félelmetes?

Figyelt kérdés

Elkapták Bin Ladent, meghalt, most mindenki örül. De szerintem nagyon durva és egyben félelmetes is az, hogy éppen a CIA képezte ki a legnagyobb ellenségét és hogy milyen nagy dolgokat tudott megvalósítani (vegyük a legdurvábbat: 9/11) valamint az, hogy mennyi ideig félelemben tudta tartani egy (!) ember az egész világot. (Persze tudom, hogy sokan voltak mellette, de akkor is, mégis az ő neve hallatán asszociál mindenki a gonoszságra és a terrorra)

És nyilván ezeket nem egyedül csinálta, tehát még belegondolni is rossz abba, milyen háttértámogató voltak és milyen erőket tudott mozgósítani - és mi lesz, ha ezek összefognak..


2011. máj. 2. 21:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezt mondom. Remek ütemérzékkel éppen akkor halt meg, amikor senki sem számított rá, de mindenkinek a legjobb volt. Még az olaj ára is esett egy picit.

Soha nem hittem volna, hogy létezik ekkora tehetség. Meghalni is tudni kell.

Döbbenetes.

2011. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
bin laden hollétéről már jó pár éve tudott Amerika,Obama már 2007-ben drone-okat küldött Pakisztánba hogy levadásszák bin laden-t,érdekes módon semmi nem történt még pár évig,most meg hirtelen előkerült,kicsit mintha ez az egész meg lenne rendezve
2011. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
2011. máj. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Helmet


Ugye link által tartalmazó cikket nem gondolod komolyan?

2011. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: EZ BETEG AKI FELRAKTA XD
2011. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Amúgy még senki soha nem bizonyította be h ő lett vna 9/11 mögött, minthogy sztem nem is ővolt, de ez tök más kérdés. Csak nem tudom, miért gondolja Amerika h bárkit joga van szó nélkül likvidálni...

Obama, Bush..stb is háborús bűnös,összességében több emberélet kioltásáért felelősek, mint Láden valaha is, akkor most őket is likvidálhatjuk ukmukfuk? Csak kérdem. És igen tényleg ijesztő.

2011. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"A 2001. szeptember 11-i eseményekkel kapcsolatban Bin Ládent soha nem vádolták meg hivatalosan [11], habár vállalta értük a felelősséget."


Na most ha felvállalja a felelősséget, akkor miért ne ő lett volna?

2011. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1:Azért mert 2001-ben az eset után SENKI nem vállalta a felelősséget, holott egy ilyen tett után a terorrszervezetek mindig vállalják, van h többen is. Ez a lényegük. Nyíltan felhívni a problémájukra a figyelmet.


2:Én nem beszéltem bin ladennel, arról viszont nyilván te is hallottál már h a sajtó HAZUDIK. Mindig, mindenben, v majdnem. De legalábbis ferdít.


3: Ha magára is vállalta, nem jelenti h ő volt.


4: Miután megölték az amerikaiak közölték, azért nem lehetett tárgyalása, mert féltek, túl jól tudott vna védekezni.


5: Nem az a lényeg, h ő volt-e, hanem az h mindenkinek kijárna egy tisztességes tárgyalás, mégha terrorita is, h azt bebizonyítsák, h tényleg ő volt.


6:Lelőni egy fegyvertelen embert, aztán ezt a hőstetett kitüntetéssel honorálni...állva tapsolok, szánalom.


7:Mindezt azzal indokolni, h azért mert ha tárgyalásra vitték vna lettek vna terror cselekmények az USA-ban. Aha, mert így tutira nem lesznak...de a legrosszabb, h ezt az amerikaik ELHISZIK. Jó, nyilván nem mind, de a nagy átlag.


8:Milyen érdekes az időzítés...de ezt már írták előttem.


9:Akkor vannak az amerikai terroristák, akik magukat békefenntartónak hívják, és halomra mészárolnak civil lakosságot, közben meg hősök, és vannak az arab terroristák, akik meg alávaló lelőni való kutyák? Érzed a kettősséget?


10:Figyelmedbe ajánlom a Fareinheight 9/11-et (nem tom jól írtam-e)


11:És újból megkérdezem: Akkor most az amerikai elnököket is joga van bárkinek lelőni, mert szemét gyilkosok????

2011. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!