Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal azokról a kérdésekről, amit Szaniszló Ferenc feltesz 2001 szeptember 11-vel kapcsolatban?

2010. jan. 3. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%

Idegen zászló alatti beszervezés tipikus esete. Szenátusi vizsgálóbizottság bizonyította, hogy folyamatosan kaptak információt a készülő eseményekről, mégse tett senki semmit. Ez az egész Izraelnek és az USA-nak -avgyis ez a két állam 1, mert az elitjük 1- volt jó, tehát megcsinálták.

Eljátszottak hasonlót Pearl Harbor esetében is. Elkezdték fojtogatni Japánt, zárolták az összes japán követelést, megakadályoztak minden békés kiegyezést, aztán meg kitolták az I. Vh-s roncsaikat egy teljesen védtelen, alkalmatlan helyre, hogy támadjanak már a japánok.

2010. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%

Ez az ember sosem volt normális...


T

2010. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"Ez az ember sosem volt normális... "

Na jó oké, de ez a kijelentés akkor sem ad magyarázatot arra a kérdésekre amelyeket feltesz:

pl. Miért szabályosan dőltek össze azok a tornyok? Mert ugye ha eltalál mondjuk egy repülő egy épületet, akkor annak a teteje kéne csak letörnie nem?

2010. jan. 3. 22:21
 4/22 A kérdező kommentje:
Persze én laikus vagyok. Lehet hogy ám olyan okai vannak amit én nem tudhatok csak akkor azt valaki magyarázza meg, lehetőleg fizikai törvényszerűségekkel alátámasztva.
2010. jan. 3. 22:24
 5/22 anonim ***** válasza:
6%

A tornyok nem dőltek össze, legalább fele magasságukig állva maradtak.


Csak annyira károsodott a szerkezetük, hogy le kellett őket bontani.


ha megnézed a videókat, látszik, hogy nem dőlnek össze.


T

2010. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 nyugtalan ***** válasza:

[link]

[link]


Hát, ha a fele, akkor elég alacsony tornyok voltak...és véletlenül nem egy elszabadult moszkvics hajtott neki a kirakatnak?



("nyugtalan")

2010. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Szaniszló Ferencról szerintem példát lehetne venni!Egy igazi hazaszerető bölcs ember aki átlátja a dolgokat.Ha ilyen emberek ülnének a parlamentben akkor nem lenne ebben az országban ekkora probléma!
2010. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

Ekkora pancser lámát, mint ez a Szalámi László vagy ki!

:D:D:D:D:D:D:D:

2010. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Elnézést Szalámi Ferenc!
2010. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szaniszlónak általában NAGYON JÓ gondolatai vannak, itt van például ez:


http://www.youtube.com/watch?v=xWJW7Je3xpQ


...azomban muszáj megjegyezni, hogy ez az ember egy beteges Amerika gyűlölő, szerintem ezzel magyarázható az a zavaros dolog amire te gondoltál.

2010. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!