Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal azokról a kérdésekről, amit Szaniszló Ferenc feltesz 2001 szeptember 11-vel kapcsolatban?

2010. jan. 3. 21:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%

Úristen, ez az ember nagyon kész...

Ez hogy mondhat ilyen baromságokat, ráadásul TV-ben, és még pénzt is kap érte! Az ilyet be kéne zárni, és kezeltetni a paranoiáját.

2010. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
figyelitek a szemit? le sem bírja venni a súgógépről... :)
2010. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

A sok kis Maúnika rajongó szerint persze hogy idióta Szaniszló Ferenc mert nem képesek 1 lépéssel tovább gondolkodni, hogy miért is van ez? Kinek az érdeke?

Szaniszló Ferenc a műsoraiban bizonyítékokkal támasztja alá az elveit, nem úgy mint a Maúnika rajongók akik szerint ő egy idióta mert nem az van a műsorában, hogy melyik celeb feküdt le a másikkal.

2010. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
*érveit (előző voltam)
2010. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%
Elegem van már ezekből a k~rva birkákból akik egy igaz magyar embert megítélnek amikor nem tudnak róla semmit.Mit is mondjak hasznos volt ez 65 év liberális agymosás.
2010. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Szaniszlo allatasait nem lehet megcafolni, de nem azert, mintha igazak lennenek, hanem mert "allitasai" nem allitasok, hanem ingujjbol elohuzott hamis kartyalapok.

Azt allitja pld, hogy az adott idopontban sokan nem tartozkodtak az epuletben olyanok, akiknek ott kellett volna tartozkodniok. Honnan veszi ezt? Mi a forrasa, hol van az a hiheto (!!!) forras, amely tudja, hogy normalisan kinek kellett volna ott lennie, es kinek nem. Honnan veszi, hogy elsosorban takaritok es kiszolgalo szemelyzet volt bent. En lattam megemlekezest, amikor a rokonok olvastak fel a meggyilkoltak neveit, munkajat, amerikai kozeposztalynak latszott mind.

Ami az osszeomlas formajat illeti: a magas hazak epitesere Amerikaban nagyon szigoru szabvany van. Az igaz, hogy ezt a szabvanyt nem terrorizmusra gondolva allitottak, hanem foldrengesre.

2010. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%

Kíváncsi lennék az a 65 év liberális (!) agymosás hogy jött ki. Vajon a komcsik is liberálisok voltak?!


Amíg az ilyen Tasziló (elnézést Szaniszló) félék vezetnek műsorokat az Echo TV-n, ne csodálkozzanak már, hogy az emberek inkább a Győzikét meg a Mónikát nézik.

Persze biztos azért mert agymosottak, de szerencsétlen Tasziló műsorait még ezek a szennyek is überelik.


Szerintem a Jobbiknak felesleg lenne lerombolni az RTL székházát, elég ha eléri, hogy legyen az RTL-en egy műsora Tasziló barátunknak.Pár hét múlva mindenki leszokna a tévézésről.


Mielőtt megkérdezné valaki, igen zsidó vagyok, cigány, liberális, kommunista, agymosott birka, Izrael a hazám, antifasiszta és antimagyar. Csak hogy megspóroljam a válaszokat:)!


Remélem a Taszilónál egy fokkal értelmesebbek érzik az iróniát!


Ja, Tasziló az igazi magyar ember! LOL.

Akkor már inkább a Győzike!

2010. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Bocsánat, nem néztem meg a linkeket csak néhány dolog eszembe jutott 9/11-gyel kapcsolatban.

Még jól emlékszem, amikor a híradások egy 4. gépről beszéltek meg arról, hogy vadászgépek követik. Aztán később azt mondták, hogy a "hős" utasok átvették az irányítást aztán lezuhant a gép! Mese habbal.

Meg először azt monták, hogy valószínüleg 10.000 ember halt meg, aztán ahogy telt-múlt az idő ez a szám mindig egyre kisebb lett, végül megállt kétezer-valamennyinél.

Ebbe beleszámolandók a gépen tartózkodók, valamint a tűzoltók és rendőrök is. Ráadásul munkaidő volt. Érdekes!

2010. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak én nem láttam, de egyetlen egy képet nem jutott el hozzám a sem a lezuhant repülőről sem a pentagonba csapódott Bóng roncsáról.
2010. jan. 5. 20:44
 20/22 anonim ***** válasza:

Itt vannak: [link]

[link]

[link]

2010. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!