Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a románok magyar katonák sírjait gyalázták meg?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6QwpQ4PgZhI&feature=player_em..



Románok katonai temetőben gyalázták német, és magyar katonák emlékét.


2010. jan. 10. 19:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt Hogy dögölnének meg mind fájdalmas halállal
2010. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Fölháborító, mellesleg teljesen értelmetlen, mit akarnak ezzel elérni?!Úgy is tudja mindenki, h nem Románok vannak a sírokban, akármit is írnak rá....és nem értem, h miért Román zászló lobog, ha Magyar katonák síremlékei vannak a temetőben.A Németek meg kit érdekelnek......egyébként is hogy lehet az, h a háborús hőseinket Német katonákkal temették egy temetőbe?!Nem futotta a Németeknek sajátra?! :)
2010. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

A németekkel bajtársként harcoltunk a világháborúban, miért kéne külön temető? Egyáltalán hogy jön ez a témához?

Az ilyen sírgyalázásokkal persze nem kürtöli senki tele Európát. Képzeljétek el, ha ezt Magyarországon csinálnák román sírokkal...

2010. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
64%
Felháborító,éppúgy,amikor magyarok gyalázták meg a háborúban meghalt orosz katonák sírjait.Vagy amikor vandálok döntenek le síremlékeket Magyarországon.Nemrégen a városunkban rongálták meg a város volt híres íróinak,embereinek sírját.
2010. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

19.46.-nak.A háborúban meghalt katonákat általában az a falu vagy város temette el,ahol meghaltak.És senki nem törődött azzal,hogy milyen nemzetiségű,barát vagy ellenség.Egyszerűen hősi halottak voltak.

Utólag voltak olyan helyek,amit a hősi halottak emlékére állítottak,de az emlékművek alatt nem mindig voltak halott katonák.

2010. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Gondolom az az értelme hogy pár év múlva már a bécsi döntéseket is letagadhassák... ezt egyébként nem csak román sírokkal csinálják, hanem lassan szinte minden régi magyar temetővel. 100 év múlva már semmi jogot nem formálhatunk sem területre, sem autonómiára, mivel a gyökereinktől fosztanak meg. "Látod drága Ivanescu fiam, itt már akkor is kizárólag fajtiszta románok voltak!"
2010. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírás: román sírok helyett katonai sírokat akartam írni. Előző voltam.
2010. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 bumbi02 ***** válasza:
és te mit szólsz ahhoz hogy itt nálunk magyarok zsidó temetőt rongáltak?
2010. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek a zsidók, inkább foglalkozok a magyarokkal. (bár akkor se kellett volna rongálni) Kíváncsi lennék,hogy ha Izraelben rongálnának meg egy magyar sírt,akkor milyen felháborodás lenne. (Bár Izraelben nem igen vannak magyarok szerintem)
2010. jan. 10. 20:50
 10/36 anonim ***** válasza:
Felszólítom a tetteseket édesanyjukkal való közösülésre.
2010. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!