Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a románok magyar katonák sírjait gyalázták meg?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6QwpQ4PgZhI&feature=player_em..



Románok katonai temetőben gyalázták német, és magyar katonák emlékét.


2010. jan. 10. 19:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Dögölne meg, aki ilyet csinál! Aki bármilyen sírt meggyaláz, az egyszerűen nem ember a szemeben, csak egy elfajzott korcs majom! És ez különösen felháborító, hogy katonák sírjaival teszik ezt:( A pofátlanság netovábbja.
2010. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Mit vártatok...románok.

Kezdem érteni ezt a szólást: A vér nem válik vízzé.

Most kreálnak maguknak történelmet, kultúrát, aztán verik a mellüket hogy ők már 3 trillió éve itt vannak...köcsög cigány nép.

2010. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm az összes oláh g.ci f.szopót!!!!!!Mindent vissza!
2010. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Mátyás király román király,Erdély mindig is románoké volt stb..

Azért érthető valamennyire reakciójuk,sok állam a "fél karját" odaadná,hogy feltudjon mutatni olyan történelmet mint mi! Meg az ő őseik is egy keccskeb@szó nép volt,de románok már csak ilyenek...

2010. jan. 11. 15:58
 15/36 anonim ***** válasza:
Legalább olyan szörnyű, mint a nálunk mindenki által lesz*rt szovjet katonai temetők.
2010. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Majd siratni fogom őket,hogy nőket,gyerekeket erőszakoltak meg,időseket gyilkoltak le és több évtizedig megszállták a hazámat!
2010. jan. 11. 18:36
 17/36 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a kettős mérce, kérdező. De gondolom én vagyok a hazaáruló, hogy szerintem egy katona sírját sem szabad meggyalázni vagy elhanyagolni.
2010. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Ilyet nem mondtam,de e téren egyet értek veled! (hogy ápolni kell a sírt..) De akkor se kellene szovjet emlékmű,meg nem kellene felszabadításnak írni a vörös hadsereget és a gyilkos kommunizmust pedig jónak beállítani!
2010. jan. 11. 19:33
 19/36 anonim ***** válasza:

Én mikor mondtam ilyet!? Mikor mondtam bármit is a szovjet emlékműről, a kommunizmusról, vagy a Vörös Hadseregen belül elkövetett atrocitásokról? Én csak annyit mondtam, hogy a magyarországi szovjet katonák sírjai is megérdemelnének annyi gondozást (némelyik temetőt már az erdő nőtte be), mint az összes többi ország katonáinak sírjai, a világ összes civilizált országában. Nem tudom, hogy Romániában kik tették ezt a sírokkal, de biztos, hogy itthon az állam a hibás az elhanyagolásért.


Mind a kettő borzalmas és megbocsáthatatlan bűn, soha nem szabadna ilyet enni sírokkal, pláne azokéval akik a haza védelmében adták az életüket!

2010. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi tiszteletet érdemel a szovjet katona, mint a magyar, a német, az angol, román, vagy bárki.
2010. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!