Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Adolf Hitlernek milyen szexuál...

Adolf Hitlernek milyen szexuális problémái lehettek?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, h mi lehetett annak az oka, h nem sikerült neki egy normális párkapcsolatot kialakítania (az Eva Braun-hoz fűződő viszonyát nem nevezném annak)

Lehetséges, h a bizarr családi körülményei okoztak nála valami személyiségtorzulást?


2010. jan. 10. 20:16
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
60%
Én azt olvastam, hogy csak egy heréje volt...:S
2010. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Érinthetetlenség látszatát kellett keltenie, mint Führer. ezért nem lehettek nyilvános kapcsolatai.
2010. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%

Ja,

a háborúban ellőtték az egyik heréjét

2010. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is az érinthetetlenség, ill. hogy nagyon nehéz lehetett a közelébe kerülni.

De lehet, hogy csak b.zi volt.

2010. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%
hát, a háborút is jól elbaszta, nemtudom hogy a nőket is esetleg..
2010. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
2010. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
38%

Az irataiban leírta, hogy egy ilyen kiváló ember mellé csakis egy butácsa lány jöhet szóba, aki nem szól bele a dolgaiba.

Amúgy divat volt sokáig "buzsinak" csófolni hitlert, de aztán elterjed, hogy a buzsik is érző lények szóval ilyet nem szabad.

Időpont sem volt pont megfelelé komolyabb dlgokra, de a háporú megynyerását lövetően egész biztos dinasztiát alapított volna.

Tudomáom.nem voltak Adolf Hitlernek szexuális problémái

2010. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a politika volt az ő szerelme.
2010. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Az SA is ugy vegezte, hogy a tisztjeiről azt a hírt keltették, hogy b*zik... De sztem Hitler nem volt az, főleg, hogy ő intéztette el az SA-t,
2010. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Amennyiben az érinthetetlenséggel magyarázzuk, akkor azért fölvetődik, h miért nem volt semmilyen kapcsolata nőkkel azelőtt, h közismertté vált.Mondjuk talán az is közrejátszott, h az adottságai is meglehetősen rosszak voltak, mellesleg az életvitele sem lehetett valami vonzó a nők számára.A neten szinte minden fajta szexuális devianciáról lehet olvasni vele kapcsolatosan pl. h buz1, nekrofil, aszexuális, nőgyűlölő, kisebbségi komplexussal rendelkező volt.Minden esetre az biztos sztem, h vmi nem stimmelt nála :)
2010. jan. 10. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!