Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Adolf Hitlernek milyen szexuál...

Adolf Hitlernek milyen szexuális problémái lehettek?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, h mi lehetett annak az oka, h nem sikerült neki egy normális párkapcsolatot kialakítania (az Eva Braun-hoz fűződő viszonyát nem nevezném annak)

Lehetséges, h a bizarr családi körülményei okoztak nála valami személyiségtorzulást?


2010. jan. 10. 20:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
70%
nem voltak problémái, mert tökéletes volt
2010. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
34%
Én is úgy hallottam hogy búza volt...
2010. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
Sztálin, Mussolini és hasonló korabeli vezetők egyike sem a nődolgairól volt híres, értelmetlen a kérdés.
2010. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
55%

szerintem se volt teljesen komplett.

Amúgy minden nő megölte magát, akivel volt.

2010. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
53%
Hogyha lenne egy kis eszed akkor észrevennéd h Hitler ma a főellenség és mindenki nyugodtan szapulhatja, bármiféle következmény nélkül. És ha te a sekélyes, alaptalan írásokat tartod meghatározónak, amik az interneten terjednek az a te intelligenciádat is mutatja
2010. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Nagyot vágott a mohél.

Aztán ezt soha nem felejtette.

2010. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
59%

21:20


ott a pont

2010. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Azért Mussolininek meg Sztálinnak is volt felesége (nem is egy) és gyermekeik is voltak...Azt, h Hitler az utolsó órákban összeházasodott Eva Braunnal a bunkerben, amikor már mindketten tudták, h nincs sok hátra, tehát úgy is minden mindegy volt, nem nevezném igazi házasságnak....mellesleg az is erősen megkérdőjelezhető, h egyáltalán volt-e közöttük intim kapcsolat valaha is.
2010. jan. 10. 21:24
 19/32 anonim ***** válasza:
91%

Egy heréje volt, az biztos.


Egyébként én azt olvastam A nácik asszonyai c. könyvben, hogy Hitlert körül dongták a nők, és mindenki kereste a kegyét.


Igaz, azt is olvastam róla, hogy homoszexuális volt.

2010. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

@21:20

Itt nem Hitler megítéléséről meg politikai szerepéről akartam vitát nyitni, hanem egy konkrét kérést tettem föl.Politikailag a végtelenségig lehetne vitázni róla, ami egy idő múlva úgy is egy nácizásba/zsidózásba menne át, lásd a hasonló témájú kérdéseket.Ha te képtelen vagy a saját nézőpontodtól, meggyőződésedtől elvonatkoztatni, és Hitler tökéletességének a megkérdőjelezését rögtön támadásnak veszed, akkor az pedig a te intelligenciádra vall.

Azt gondolom, h a legnagyobb jóindulattal sem mondhatjuk azt, h Hitler személyisége egészséges volt.

2010. jan. 10. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!