Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért árulják a Mein Kampfot...

Miért árulják a Mein Kampfot 4300-ért a kuruc. Infon hogyha máshonnan ingyen is le tudom tölteni?

Figyelt kérdés
hogy honnan? Hát a google a barátod...
2010. jan. 14. 18:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert valószínűleg könyv formájában kapod meg (nyomtatva, kötve) jogtisztán. Ennek vannak költségei (gyártás, szállítás, adók).
2010. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%

Jegyezzétek már meg, a kuruc.info szimpatizál a Jobbikkal, és NEM fordítva!

A Jobbik pedig se nem náci se nem faszista párt, egyszerűen MAGYAR és NEMZETI.Olvassátok el a programjukat és meglátjátok.A liberális média mindenki agyába beleégette már azt hogy aki magyar,nemzeti vagy hazaszerető az náci,faszista.Ideje lenne már ébredni!

2010. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%
én nem vagyok jobbikos mégis magyar vagyok....vagy talán mások szemében nem???pfff vicces
2010. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%
Ha magyarnak tartod magad, akkor az vagy.
2010. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
5%

20:22


"Jegyezzétek már meg, a kuruc.info szimpatizál a Jobbikkal, és NEM fordítva!"


Igen, a szimpátia egyirányú dolog :)))))


Eszméletlenül vicces a kapálózásod, szánalmas kis jobbikos kretén :)))


"A Jobbik pedig se nem náci se nem faszista párt, egyszerűen MAGYAR és NEMZETI."


Sőt, magyar, nemzeti és KORRUPT.

[link]

2010. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
szóval az már nem is számít kinek mi az állampolgársága ezután amagyar állampolgárság jobbik lesz....de szánalmasak vagytok basszus.
2010. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, ha magyarnak tartja magát, akkor magyar.
2010. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

23:46

Akkor én ha norvégnak tartom magam, akkor az vagyok?

Jó is lenne.

2010. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

19:40 vagyok.


Nem értem, miért kell ilyen rohadtul lepontozni, amikor ÉN írtam egyedül normális és értelmes választ a kérdésre? A többi vagy offol (mondjuk mos én is), vagy fröcsög, mégis az én válaszom van már 54%-ra lepontozva!

2010. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

SZABAD ITT A KÉRDÉSRE IS VÁLASZOLNI VAGY CSAK ANYÁZNI LEHET????


Mert én a kérdésre szeretnék válaszolni!


Nos, én évekkel korábban letöltöttem a Mein Kampfot netről, pdf és word formátumban egyaránt.

Amikor láttam, hogy kiadták normál könyv formátumban és hirdetik, egyből megrendeltem.


Egyszerűen azért, mert rossz a szemem, és nem tudok e-book-okat olvasni, 3 oldal után begyullad, beég az egész szemgödröm és fájni kezd a fejem, főleg ha összefüggő szövegről van szó.

Ezért én egy 4-500 oldalas irodalmat máshogy nem is tduok rendesen végigolvasni, mint rendes könyv formátumban.


Remélem kielégító volt a válasz, ti meg csak vitatkozzatok tovább a kédéshez egyáltalán nem kapcsolódó dolgokról.

2010. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!