Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért árulják a Mein Kampfot...

Miért árulják a Mein Kampfot 4300-ért a kuruc. Infon hogyha máshonnan ingyen is le tudom tölteni?

Figyelt kérdés
hogy honnan? Hát a google a barátod...
2010. jan. 14. 18:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Most ennyi erővel:


Miért árulják a GTA4-et, mikor le tudom tölteni?

2010. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az e-book sosem lesz akkora érték mint egy kötött könyv. És ez a jövőben sem fog változni. A vetített képet nem mindenkinek bírja a szeme. Tartósan meg szerintem senkié sem bírja. Egy kötött könyvből egy óra alatt elolvasol 60-80 oldalt, a gépen meg jó ha 30-at.
2010. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A Mein Kampf egy vastag, keménykötésű könyv, jó minőségű papírra nyomtatva. Ha kicsit tájékozott vagy az új könyvek árában (mondjuk voltál már könyvesboltban az idén), akkor rájössz, hogy 4300 elég tisztességes ár egy ilyen könyvért.


Egyébként igen, bármit le lehet lopni a netről, filmet/zenét/könyvet/játékot/programokat. De a könyv az egyedüli, amely ténylegesen jobb eredeti (nyomtatott) formában.

2010. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
a gazdasági szempontokkal egyetértek, de ezt a könyvet nem nevezném "ILYEN" könyvnek (mintha kb a Bibliáról írnál...
2010. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Elnézést ha félreérthető voltam. Egyáltalán nem akartam a könyvet tartalom szerint megközelíteni. Az "ilyen könyv" is csak a kivitelre utalt. Az ilyet olcsóbban nehezen lehet megoldani.

Ha újrahasznosított papírra nyomták volna, ragasztott puha borítóval, ami az első olvasáskor szétesik, akkor jóval olcsóbb lenne.


Szóval a kérdésre ismételten válaszolva: Miért kerül ilyen sokba a Mein Kampf? A kivitelezése miatt.

2010. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!