Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Skandinávoknak mi a vélemény...

A Skandinávoknak mi a véleményük a cigányokról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudjuk, talán a skandinávokat kellene megkérdezni...

De mivel ott nincs olyan sok cigány így szerintem nemsok véleményük lehet.

2010. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle:

[link]

2010. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Rossz róluk a vélemény, de az elterjedtebb álláspont az, hogy nem vesznek tudomást róluk. Skandináviában él néhány tízezer cigány, sokkal inkább kirekesztve, mint Magyarországon, és a hivatalos álláspont az, hogy nem léteznek, mert cigányok csak Kelet-Európában vannak és kész.
2010. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
59%
Én a finnekről tudok nyilatkozni, nagy többségük nagyon elutasító velük szemben, gyakorlatilag ugyanazokkal a problémákkal szembesülnek, mint itt mi: erőszak, rablások, és az integráció teljes elutasítása.
2010. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Sztem ugyanaz a velemenyuk,mint nekunk MAGYAROKNAK:kikene oket irtani,hogy ne:raboljanak ki minket,hogy ne verjenek meg bennunket azert mert mi magyarok vagyunk.Egy szigetre kene oket vinni,az osszes ciganyt,ahol persze nem el senki sem,es aztan egy atombombat kene dobni a szigetre,es megoldodna minden problema.Komolyan most mi dolgozzunk azert,hogy ok kapjanak segelyt,azert mert ok nem kepesek dolgozni?Es plusz meg minket vernek meg azert mert mi MAGYAROK vagyunk?Minek jottek akkor ide Magyarorszagra?Mar engem is megakart az egyik egyszer keselni,de nem sikerult neki,mert jott a pasim(skinhead),mert ugy volt megbeszelve,hogy talalkozok vele,es akkor hogy elfutott a cigany!Szerintem Isten nem ciganyt akart teremteni,csak egy kicsit jobban megsult!xDEn nem vagyok rasszista,de engem ne verjenek meg azert,mert Magyarorszagon elek,mert nekem jogom van itt elni,mert ez az en HAZAM!Es nem a ciganyoke,NEM IS VOLT,ES NEM IS LESZ AZ SOHA!!Szerintem ez van A Skandinávoknal is!Majd csak egyszer eltunnek az orszagbol!
2010. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Általánosságban az ami itt. A legtöbben akik találkoztak velük, utálják őket. Jogosan.

Aki busmant szeret, az nem normális.

2010. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"De mivel ott nincs olyan sok cigány így szerintem nemsok véleményük lehet"


Igen? Akkor menj el Finnországba!

Utálják őket mint a sz.rt! Ismerősöm ott él, tudna mesélni...a magyarokkal semmi bajuk, de a cigányokat rühellik. Sokszor állami szinten is.

És teljesen jogosan.

2010. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
koszi az otletet!Akkor inkabb Finnorszagba koltozok!
2010. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

utolso wagyok

Ott legalabb irtjak is a ciganyokat?mert en mar naon kiszeretnem oket irtani!

L/16

2010. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak nálunk olyan idióta mindenki, hogy pénzt ad azoknak az embereknek, akik nem is akarnak dolgozni, és ismerjük be, hogy ezek közül nagyon sok a cigány. Tisztelet a kivételnek, de így azt a pár cigányt is lehúzzák, akik ki akarnának törni. Amúgy hallottam arról beszélgetni cugány asszonyokat, hogy hogyan rugdossa őket a család, h fogyatékos legyen a gyerek, hogy kapjanak segélyt. De ezek annyira szaporodnak, hogy higgyétek el, ez az ország nemsokára nem Magyarország lesz, hanem Cigányország. De szavazzunk csak azokra, akik nekik juttatják a pénzt, sajna a magyarok nagyon hülyék, h hagyják ezt.
2010. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!