Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszokat azzal kárpótolta...

Az oroszokat azzal kárpótolta a sors, hogy ilyen szépnek lettek teremtve?

Figyelt kérdés

Az orosz történelem, politika mindig is viharos volt.Sosem voltak gazdag nép, sosem volt igazán gazdag ország.


Ehelyett,viszont nagyon jól néznek ki.

Legalábbis, nekem tetszenek az orosz srácok.Olyan különleges, északi vonásaik vannak, de mégis férfiasak nem olyanok, mint a svédek.


Illetve, az orosz nők is nagyon szépek, akármerre voltam külföldön, a férfiak mindenütt a nyálukat csorgatták utánuk.


19/L



2015. jan. 17. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Én csak annyit jegyeztem meg magamnak az orosz nőkről, hogy sokan túl sok és túl harsány színű sminket használnak.
2015. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

A smink is igaz, de nekem nem tetszik a nagy arccsontjuk, pláne amikor kipirul! Igazi matrjoska babák!

De persze vannak kivételek! ÉS milyen kivételek!

ŰFF!

De akkor is a legszebb csajok a magyar csajok!

2015. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit a lányokról írsz, azt megtudom erősíteni. Ugyanez igaz az ukránokra is. Sőt kiterjeszthetjük ezt a szláv leányzókra. :)


Persze ennek lehet, hogy csak annyi oka van, hogy Mo-n elég erős volt a szláv hatás, keveredés, ezért jobban vonzódunk hozzájuk.

2015. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazi szepsegek az orosz pasik:

https://www.youtube.com/watch?v=1Xn5p6fVzWI

2015. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem eléggé baltával faragott arcuk van az oroszoknak. De biztos akad köztük szép is. Orosz nőben is van szép, kevésbé szép, de ez utóbbi a mérvadó. kb 150 milliós országról van szó, elég nagy ott a szórás.


Hát ez a gazdag ország gazdag nép...mindig ott voltak a szegények, és mindig ott voltak azok, akik még a seggüket is arany wc papírral törlik.

2015. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ó,ily együgyű kérdést!! Én személyesen a magyarokat látom roppant szépnek.De nem kevésbé szépek a szerbek sem(Szerbiában élek),aztán az albánok sem. Néhány éve a montenegrói tengerparton,pontosabban Ulcinj-ban megfigyeltem két fiatal albán lányt,amint a strandról feljövet a szandáljukat tisztogatták.Meg voltam babonázva a látványtól.Azóta is sóhajtozom: ó,azok a csinos albán lányok...

Láttam azonban egyszer egy afrikai néptánc csoportot élő előadásban. Azok a fekete nők hosszú kecses alakjukkal tisztára olyanok voltak,mint a megfestett szépség ideálok az egyiptomi freskókon.Akkor döbbentem rá,hogy ilyen nőalakok a valóságban is léteznek.

Mit mondani még erre a témára.Jómagam a magyar lányokat látom roppant csinosaknak és szexiseknek.Volt néhány szerb barátnőm,de a magyar lányok érzékiség dolgában legalább egy nagyságrendel fölöttük állnak.Isten a megmondhatója,miért.

2015. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!