Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a migránsok szabadon...

Ha a migránsok szabadon járhatnak az országok között minden papír nélkül akkor én miért nem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
mert te nem vagy illegális
2015. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Legyél te is migráns. És máris szabad vagy, mint a madár. Beírhatod a CV-be : már bölcsődés koromban migráns akartam lenni.
2015. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lehet beállok migránsnak, kapok ételt, italt mind a többi migráns csak én nem fogom kidobni a kukába mint a többi migráns a keletinél. Ha regisztráltatom magam akkor szállást és költőpénzt is kapnék.
2015. aug. 24. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkább készülj az iskolakezdésre!
2015. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Senki nem tiltja meg neked, hogy a zöldhatáron menj át egy másik országba, és azt sem, hogy papírok nélkül közlekedj.

Viszont így kirabolhatnak, lehúzhatnak, nehezebben jutsz élelemhez és tiszta ivóvízhez. Ezerszer több volna a károd, mint a hasznod ebből.

2015. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez is egy hülye, aki beveszi, h a migránsok az adófizetők pénzéből élnek 5*-os hotelban havi 150 ezer forint költőpénzzel. Szerintem elsőnek a 8 általánost végezd el utána állj migránsnak.
2015. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert a rendes és becsületes emberek dolga mindig nehezebb.
2015. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem járhatnak szabadon, honnan vetted? Aki papírok nélkül közlekedik, azt elkapják (ha elkapják). Ha menekültstátuszért folyamodik, akkor kivizsgálják és vagy megadják neki vagy nem. Ha nem, akkor kitoloncolják.
2015. aug. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát hajrá, senki nem tart vissza! Szépen add elő, hogy honnan jöttél, bekerülhetsz te is egy táborba (ha elkapnak).


csak ne lepődj meg, ha esetleg rád sütik, hogy Afganisztánból jöttél, és egyszer azon kapod magad, hogy éppen visznek vissza, és átadnak a helyi hatóságoknak... Aztán onnan jöjj haza papír és egyéb nélkül.


A lehetőséged meg van rá, senkisem tart vissza, hogy így tegyél.

2015. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ártana tisztázni hogy ezek nem migránsok hanem illegális bevándorlók.


Van egy árnyalatnyi különbség.

2015. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!