Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránsok hogy gondolhatták...

A migránsok hogy gondolhatták / gondolhatják egy percig is komolyan azt hogy többmillió, esetleg több tízmillió bevándorlót el tud tartani Nyugat-Európa?

Figyelt kérdés
Ugye 3 célországuk van, Németo. Svédo. és Anglia. El se férnek ott annyian, akkor hogy gondolják hogy milliókat képes eltartani ez a pár célország? És egyáltalán mire föl tartsák el őket?

2015. szept. 27. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted elgondolkodtak ezen? :D
2015. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarják, hogy több milliót eltartsanak.

Azt akarják, hogy őket tartsák el.

Szerintem a többiek nagyon nem érdeklik őket.

2015. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ártana ezen a kis "apróságon" elgondolkodni mielőtt többmillió ember elindul egy másik földrészre.
2015. szept. 27. 20:33
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Hát most a számláló még a fél milliót se éri el szal ráérnek ezen gondolkozni.
2015. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Jól van kérdező, akkor menj oda hozzájuk és mondd el nekik.
2015. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, most valóban őszintén:


Te ilyen helyzetben, amikor nyomorogsz, nem akarsz ott élni, akkor leülsz, és végig gondolod, hogy "hmm, eddig olyan fél millióan elmentek, de az az 500 milliós Európának már sok. Akkor én inkább itt maradok, és bámulom tovább a földet". Tényleg ezt tennéd? Mert ha igen, akkor bizony hülye vagy.


A magyarok akik kimennek külföldre, azok se azon gondolkodnak, hogy "háromszázezer magyar már kiment, akkor én inkább itt maradok, lehetőség és távlatok nélkül" hanem inkább pont ez a hajtóerő "háromszázezer magyarnak sikerült már élhető életet találnia, akkor nekem is fog". Az embereket nem az mozgatja, hogy ha már másnak jó, akkor ő szív tovább, hanem ő maga is jól (legalábbis, jobban) akar élni.

2015. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsét próbálnak, nem törődnek a többiekkel. Ha nem jön össze hivatalosan, illegálisan még mindig megpróbálhatnak az adott országban maradni.
2015. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szíriaban háború,Törökországban szegénység vár rájuk,akkor már inkább megpróbálják a nehéz utat,biztos nem lehet könnyű döntés.Lehet hallanak is róla hogy amerikából meg van szervezve az útjuk,segélyek mindenfele.Azért jönnek erre mert csak erre van megszervezve az útjuk.Szaud Arabiaba nem, Kínába sem.Lehet pedig arrafelé is mennének!
2015. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem mennek Kínába! Egyrészt mert ott nem kívánatos személyek az ilyen "szerencsét próbáló" bevándorlók, másrészt meg előfordulhat hogy Kínába nem lehet csak úgy papírok és azonosítás nélkül besétálni.
2015. szept. 27. 21:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a németek ide csődítették őket. Amúgy nem jönnének
2015. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!