Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránsok hogy gondolhatták...

A migránsok hogy gondolhatták / gondolhatják egy percig is komolyan azt hogy többmillió, esetleg több tízmillió bevándorlót el tud tartani Nyugat-Európa?

Figyelt kérdés
Ugye 3 célországuk van, Németo. Svédo. és Anglia. El se férnek ott annyian, akkor hogy gondolják hogy milliókat képes eltartani ez a pár célország? És egyáltalán mire föl tartsák el őket?

2015. szept. 27. 20:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezek olyan ostobák, hogy nem tudják még a dolgukat sem normálisan elvégzeni, gondolod, hogy majd ilyeneken elgondolkodnak?

Egyébként nem kell messzire menni, szerinted Angela Merkel pl. elgondolkodott rajta? Ha ő azt mondja, jöhettek, akkor az analfabéta migráns majd azt mondja, ja, nem mégsem?

Egyébként ez a fórum is tele van olyan magyar gazdasági analfabétával, aki köpköd mindenkire, aki ellenzi a bejövetelüket. Sajnálom én is őket, háború, szegénység. De nem tudja őket eltartani Európa.

2015. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Önzők, csak a saját elképzelésüket hajtogatják. A többiek nem érdeklik őket. Semmi szociális érzékenység, semmi humanitáriusság.
2015. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

#12


szerintem te is jönnél ha az ő helyükben lennél


a hiba nem az ő készülékükben van

2015. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az embercsempészek elhitetik velük.
2015. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Én nem sajnálom őket egy percig sem. Élő pajzsként használják a saját gyerekeiket. Ahhoz viszont gyávák hogy a saját hazájukban harcoljanak a szabadságért és a megélhetésért. Nekik kényelmesebb nemzetközivé válni és az okostelefont nyomkodni orrba szájba, megosztogatni a híres facebookon ahogy a bajtársaik kövekkel meg a segítő országoktól kapott élelmiszerekkel dobálják a rendőröket és a népet akiktől segítséget kaptak. Ez szégyen! Minden országban van törvény a betelepüléssel, határátlépéssel kapcsolatban, ezeket a törvényeket tiszteletben kéne tartani.
2015. szept. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ami meg az embecsempészést illeti, egy magánvélemény, ezek csak a pénzre hajtanak, azokra is rá lehet fogni mindent, de a valódi bűnösök nem ők, hanem akik veszélyt jelentenek az adott ország népeire ahova pont próbálnak bejutni, vagy amin épp átkelnek.
2015. szept. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15: Legtöbbjüknek annyi köze van a szíriai polgárháborúhoz, mint neked, nekem meg a többi itt kommentelőnek. Semmi. Már nagyon sokan elmondták (köztük tényleges szíriai menekültek), hogy a beérkező menekültek 90%-a nem szíriai, sőt nem is háborús övezetből jön. Pusztán olyan helyről, ahonnan nem kapna semmilyen papírt, hogy letelepedhetne EU bármelyik országában. Legtöbbjük koszóvói, albániai, pakisztáni, stb. Az is kamu, hogy azért nincsenek papírjaik, mert gyorsan kellett összepakolniuk, hisz háborús övezetből jöttek, ugyanis a rendőrök a határtól néhány méterre kilószámra találják meg az eldobott útleveleket, személyiket, stb. Ezen papírok között viszont egyetlen egy szíriai papír sincs.


Sir Butcher: Pedig én hasonlóan gondolkozok. :D Németbe is hívtak ki, de nem mentem, mivel olyan szakmám nincs, amiben normálisan eltudnék helyezkedni, minimálbéres melósok meg vannak jó páran, akikkel versenyeznem kellene. Ha meg már kimegyek nem minimálbérért akarnék dolgozni, azt itthon is tudok. Igaz, emiatt a gondolkozás módom miatt már többen is lehülyéztek, pedig ez mentett meg egy ausztriai ,,lehúzós" melótól. :D Annyi, hogy én nem csak ülök és nézem a földet, hanem próbálok más ,,célországokat" keresni, ha úgy adódna lépnem kellene külföldre.

2015. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Márpedig ha nem szír a 90%uk, akkor annál inkább tűnjenek el innen.
2015. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!