Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránsok mit problémáznak,...

A migránsok mit problémáznak, lázadoznak Németországban?

Figyelt kérdés

Egyre többször hallom és olvasom, hogy a német rendőrségnek már komolyan fogytán van a türelme, mert állandóan összevesznek a migránsok egymással, és tömegverekedés, meg hangos szóváltás alakul ki, ezeket pedig ugye a rendőrségnek kell kezelni.

Mi baja van a migránsoknak? Nem inkább örülniük kéne, hogy odaértek, ahová tartottak?

Miért veszekednek, verekednek?


Mi lesz a következménye, ha a német rendőrségnek elfogy a türelme?

Így kell viselkedni a befogadóországban?



2015. szept. 29. 06:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%

" Csak mikor az esélyt sem kapják meg, akkor nem egyszerű..."


Milyen esélyt?

Meg miért zavarják őket haza nyugatról, ha olyan jófejek?

A cigányok 90%-a mai napig 8 általánossal rendelkezik, a legtöbb írni se tud.

Jah és gyere le Borsodba és nézd meg hogy néz ki egy magyar meg egy cigány udvar.

Arra lusták, hogy felsöpörjék az udvart.

2015. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha bármilyen származású embereket összezsúfolunk kis helyen napi 24 órában, borítékolható, hogy kialakulnak veszekedések, akár verekedések.
2015. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
4%
Milyen esélyt, milyen esélyt... Asztalos vagyok, érettségim is van, rá vagyok kényszerítve a kezdetektől, hogy vállalkozókénd dolgozzak, mert senki nem alkalmazott soha, mivel láthatóan cigány vagyok... Mellesleg Borsodban nőttem fel, és hogy lett volna tiszta az udvarunk, ha 10 en éltünk egy házban, jogy egyáltalán meg tudjunk élni... 10 felnőtt ember 10 külön megélhetéssel hamar lelak ám egy udvart... Mert nagy a szátok, hogy műveletlenek vagyunk, de sokunk hiába tesz meg akármit, mert nem alkalmaztok senkit, akinek barnább a bőre a kelleténél...
2015. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy van itt egy betolakodókat erősen pártoló, aki kínjában annyi érvet tud felmutatni hogy lepontozza a neki nem tetsző választ.


Hagy játszadozzon!

2015. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%

"Asztalos vagyok, érettségim is van, rá vagyok kényszerítve a kezdetektől, hogy vállalkozókénd dolgozzak, mert senki nem alkalmazott soha, mivel láthatóan cigány vagyok.."


Ablak felújításhoz értesz? Ha igen írj egy privát üzenetet. Éppen asztalosa keresek erre. Budapesti melo egy lakas felújításhoz.

2015. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"Asztalos vagyok, érettségim is van, rá vagyok kényszerítve a kezdetektől, hogy vállalkozókénd dolgozzak, mert senki nem alkalmazott soha, mivel láthatóan cigány vagyok... "


Az egész faipar hanyatlik Magyarországon. Nem csak téged nem alkalmaznak. Az összes asztalos barátom pizzafutárként és termékügynökként dolgozik.


Nem kell csúsztatni! Azok a büdös náci magyarok a magyar asztalosnak sem tudnak munkát adni!!!


Örülj neki ha vállalkozóként megélsz!


Tipikus...

2015. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz lesz ezt neked elmagyarázni kérdező. De egy módszer biztosan eredményes lenne. Próbáld ki, hasonló körülmények: lakásodat felégették, családod félig kiirtották, jövőd megszűnt, vándoroltál pár ezer kilométert, ezerszer átvertek, kiraboltak, megloptak, az életed nem tőled függ, múltadat elvették, jelened nincs, jövőd - ki tudja, többnyire nem lesz. Annyit talán látsz, még egy darabig vegetálsz. Adnak némi kaját, bár látod, hogy undorodnak tőled. Hetek óta nem váltottál ruhát. Hónapok óta élsz így és biztos vagy benne: évekig így lesz még. Mit teszel? Várod a megváltást? Vagy minden keserűséged egyetlen ökölcsapásba sűríted? Nem a szemben állót akarod vele bántani, hanem az egész világot. Amelyik elvette a te kis világodat mindenestül.

És sem te, sem mi nem tudjuk, mit kéne tenni. És te ezt is tudod.

2015. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Milyen klánok?

Hogy kell ezt érteni?

Itt Európában pl az ember akármelyik templomba bemehet.

És ahol csak 1 mecset van de sok a lakó?

2015. szept. 29. 12:10
 19/28 A kérdező kommentje:
Európában, vagy Mo.n nincs klánrendszer? Én úgy tudom, h régebben a családokat hívták klánoknak.
2015. szept. 29. 12:17
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Később lettem asztalos, minthogy nem tudtam elhelyezkedni... Asztalosként soha nem is akartam, az azért lettem, hogy ne kelljen elhelyezkednem...

Egyébként intarziákat csinálok, restaurálok, és görbefa bútorokat gyártok, jellemzően németeknek és angoloknak... Nincs olyan szakma, ami "hanyatlik" pusztán meg kell találni a vevőt.

2015. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!