Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Békés vallásnak nevezhető e...

Békés vallásnak nevezhető e még az iszlám?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 20:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/265 anonim ***** válasza:
68%
én ismerek muszlim nőket, elég jól, és utálják azt a rendszert egytől-egyig. mindegyikük utálja. Régebben, mikor még csak elméletben hallottam a muszlimokról, én is azt képzeltem, hogy azok a nők azt szokták meg, nekik az jó. Azt hittem, ők, vagy legalábbis a többségük nem vágyik olyasmi életre, mint amiben egy nyugati nőnek része van. Kiderült persze, hogy óriásit tévedtem, mikor megismerkedtem ilyen nőkkel, és bekerültem egy ilyen baráti közösségbe.
2015. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/265 anonim ***** válasza:
40%

"én ismerek muszlim nőket, elég jól, és utálják azt a rendszert egytől-egyig."


Egy muszlim sem utálja a vallását, ilyen nincs. Legfeljebb az adott ország rendszerét utálhatja aminek amugy semmi köze az iszlámhoz. Nagy különbség.


"vágyik olyasmi életre, mint amiben egy nyugati nőnek része van"


Egy muszlim nő sem vágyik olyan életre amiben a nyugati nők. Különben áttérnének a kersztény vallásra.


Itt láthatod hogy milyen is a nyugati nők élete:


[link]


És ezt egy magyar nőszervezet mondja.

2015. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/265 A kérdező kommentje:
Nyomhatod itt az iszlám propagandát, sem engem, sem másokat nem érdekel! Európában az emberek egyre inkább nem kérnek az iszlám vallásból, mert egy szélsőséges és fanatikus vallás. Menjetek szépen vissza iszlám országokba és ott kaszabolhatjátok egymást. A kultúrátok része. Ha nincsenek kéznél keresztények, vagy egyéb vallásuk, esetleg ateisták, akkor az iszlám hívők egymást mészárolják. Lásd Szíria, Irak stb. Európa azonban egyre inkább nem kér ebből.Nem kérünk a sarijából sem. Engem nem érdekel, hogy a hittársaitok az iszlám országokban hogyan lövik egymást, mert annyira fanatikusok, hogy az értelmes párbeszédre képtelenek. Európában azonban semmilyen keresnivalója nincs ennek a vallásnak. Ami pedig a volt és jelenlegi amerikai vezetést illeti: A volt amerikai elnökök és a jelenlegi elnök is pontosan ugyanazt szajkózzák mint Te: " Az iszlám egy békés vallás, csak vannak szélsőségesek, akiknek semmi közük nincs az igazi iszlámhoz". Ezt mondta Bush elnök is, ezt mondták az utódai is, és ezt mondják a német, francia, angol stb kormányok is. Tehát te nyugodtan jelentkezhetsz az amerikai és európai kormányok szóvivőjének! Pontosan azt szajkozzák mint Te. Amerikában és Európában engedélyezték a mecsetek építést és az iszlám vallást. A Jobbik elnöke Vona Gábor pedig Európa utólsó reménységének nevezte az iszlámot! Azóta persze már mást mond. Azonban ezek hazugságok: Az iszlám soha nem volt békés vallás és nem is lesz az soha. Amerika és Európa lakosság egyre inkább kezd erre rájönni, függetlenül attól, hogy az amerikai elnöktől a német kancellárig azt próbálják elhitetni a politikusok az emberekkel, hogy az iszlám egy békés vallás. Ez szemem szedett politikusi hazugság.
2015. nov. 27. 10:16
 84/265 A kérdező kommentje:
A nők élete az iszlám országokba és ez még a " civilizáltabb" iszlám országok közzé tartozik: https://www.youtube.com/watch?v=l5k0Sub9kA0
2015. nov. 27. 11:01
 85/265 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező nem tudom miért erőlteted. Fogalmad sincs arról hogy miről is beszélsz. Nulla a tudásod ebben a kérdésben. Csak annyira vagy képes hogy iszlámellenes oldalakat linkelj. Egy értelmes ember legalább utána néz, de te még ezt sem tetted meg. Azt pedig nem te döntöd el hogy ki hova menjen vagy mi legyen a vallása.


"Vona Gábor pedig Európa utólsó reménységének nevezte az iszlámot!"


Jól mondta. Gondolkozz el azon hogy miért látja igy még egy szélsőjobbos politikus is.


Szaud-Arábia pedig egyáltalán nem tartozik a civilizált országok közé. Ők vahabiták, az uralkodó család pedig az USA legjobb szövetségese. A muszlimok nagyrésze nem ért egyet a nézeteikkel. De hát tudjuk hogy mennyire tájékozott vagy. Neked minden muszlim arab és minden muszlim terrorista :)

2015. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/265 A kérdező kommentje:
Nem linkeltem iszlámellenes oldalakat. A belinkelt oldalakon az ausztrál miniszterelnököktől, a kanadai város polgármesteréig fel vannak a háborodva azon, hogy az iszlám hívők hogyan viselkednek a befogadó országokban. Te pedig egy vallási fanatikus vagy és megpróbálsz itt mindenkit hülyének nézni, csak azért, hogy reklámozd itt a vallásodat.
2015. nov. 27. 12:11
 87/265 A kérdező kommentje:

"Vona Gábor pedig Európa utólsó reménységének nevezte az iszlámot!"


Jól mondta. Gondolkozz el azon hogy miért látja igy még egy szélsőjobbos politikus is. " Időközben az Elnök Úr megváltoztatta a véleményét. Mondjuk ez mindenféle politikussal előfordul, mert általában a politikusok köpönyegforgatóak. Azonban nem a politikusok fogják megszüntetni az iszlámot Európában, hanem azok az embertömegek akiknek elegük van ebből a középkori szinten lévő fanatikus vallási elmebetegségből,mely Európa létét, biztonságát veszélyezteti.

2015. nov. 27. 12:18
 88/265 A kérdező kommentje:
"Kérdező nem tudom miért erőlteted." Te erőlteted, és ez idáig mindenkit megpróbáltál itt hülyének nézni, akik leírták ide véleményüket és az iszlámmal szemben foglaltak itt állást. Minden ilyen kommentelőnek neki mentél a vallási fanatizmusoddal és mindenkit megpróbáltál hülyének nézni. Mert szerinted senki nem rendelkezik megfelelő ismerettel az iszlám kapcsán. Kullogjál szépen vissza a mecsetedben és ott prédikáljál tovább. Még arra sem vagy érdemes, hogy értelmes ember szóba álljon veled. A viselkedésed és a véleményed tökéletes mutatja az iszlám valódi célját Európában. Az Isten mentse meg tőletek Európát!
2015. nov. 27. 12:28
 89/265 A kérdező kommentje:
"Azt pedig nem te döntöd el hogy ki hova menjen vagy mi legyen a vallása." Mert mi európaiak kussoljunk és fogjuk be a szánkat! Mert ugye nem mi döntjük el, hogy idejöhetnek milliószámra az iszlám hívők. Nem szólhatunk bele, hogy letelepedhetnek itt, vagy sem. Ahhoz sincs semmi közünk, hogy a már a kontinensen élő és akár itt született iszlám hívők az Európai Iszlám Kalifátust és sarija bevezetését követelik Európában. Szerinted egy európai fogja be a száját és mindent engedjünk meg nektek. Ez az iszlám felfogás. Mert ugye mint írtad te is egyetértesz azzal iszlám hívőként, hogy "az iszlám Európa utólsó reménysége". Abba viszont, hogy kell e nekünk az " iszlám reménység" ne nyilvánítsunk véleményt és birka módjára hagyjuk,hogy elnyomjatok bennünket a saját kontinensünkön. Mert nem mi döntjük el. Csak egyszer Európa népei megunják ezt.
2015. nov. 27. 13:05
 90/265 anonim ***** válasza:
71%

" Mert mi európaiak kussoljunk és fogjuk be a szánkat! Mert ugye nem mi döntjük el, hogy idejöhetnek milliószámra az iszlám hívők."


Nem ezt mondtam, látom már hazudozol is. Nem akarom megkérdőjelezni az inteligenciádat, de az a helyzet hogy fogalmad sincs miről is beszélsz. Egy dolgot javaslok. Nézz utána milőtt nyilatkozol. Olvasd el a Korán magyar nyelvü értelmezését és Mohamed próféta életét. Ha ezt megtetted utána irhatsz amit akarsz.

2015. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!