Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jún. 23. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

Bocs de nem vagyok hajlandó Pesti Srácokat olvasni, miután párszor már megpróbáltam és megfájdult tőle a fejem.


(Nyilván nem fogja mindenki a kérésemet lesni, de ha lehet, az alábbiaktól ne linkeljetek be még:


444

888

Alfahír

ATV

Dzsihádfigyelő

Echo

Hídfő

Kurucinfó

Lokál

Magyar Hírlap

Magyar idők

Mandíner

Meteon

Napi migráns

Ripost

illetve bármilyen .info, .blog, .com kiterjesztésű oldalakat, vagyis bármit, ami nem .hu.


Párat biztosan kihagytam, ellenben viszont kezdeményezném hogy a .gov vagy a KSH oldalaira hivatkozzatok. Köszönöm)

2016. jún. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
A szokásos EU- és muszlimgyűlölő retorika, saját magunk túlértékelése ("hatalmas árat kérhetnek a kelet-európai országok, hiszen nélkülük gyakorlatilag megszűnne az EU"), stb. Szokásos tempó egy fideszes laptól.
2016. jún. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!