Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európa egyre kevésbé...

Nyugat-Európa egyre kevésbé európai?

Figyelt kérdés

[link]


Bayer is ezt mondta.

Mondjuk ebben az egyben, igaza van.


Én nyaraltam már Franciaországban.Az utcán hömpölygő tömeg fele néger volt, a negyede meg arab/fejkendős nő és csak a maradék volt európai.

A közbiztonságra is figyelmeztetett a hotel recepciós,hogy ne álljak le idegenekkel beszélni, mert kizsebelnek.



Én Sopronból származom, nekem valóságos negatív sokk volt Franciaország.Egyáltalán nem éreztem jól magamat, nem szívesen élnék ilyen helyen.


Itt megszoktuk, hogy mindig a magyar mellett német szót hallunk.

Sokáig Sopronban "ómigránsok" sem voltak.Magyarország legjobb egyik legjobb városa volt.Csak a Fideszes polgármester betelepített párat, cserébe elengedték a város adósságát.


Az a "színes tenger" Párizsban,még mindig feláll a szőr a hátamon, ha visszagondolok rá.

Egykor olyan szép lehetett az a város.Az építészete nagyon szép.



2016. szept. 30. 20:22
1 2
 1/17 Gotland ***** válasza:
85%

Hofi is megmondta már:

A nyugat a szakadék szélén áll. - Onnan néz le ránk. ;)

2016. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

A nagyvárosok már csak ilyenek, Budapest sem volt különb pl. az első világháború előtt. Tele volt külföldi népekkel, akik fokozatosan asszimilálódtak, nem véletlenül volt Budapest Mo. olvasztótégelye. Egyedüli különbség annyi, hogy az akkori legsötétebb bőrszínűek max. a törökök voltak.


Ha pedig az európaiság abban merül ki, hogy milyen bőrszíne van az embernek, akkor az egy szegényes kultúra.


A közbiztonságról szólva pedig: Ebben tényleg - szívem rajta - nem Párizs a legjobb a statisztikák szerint, ámbátor úgy gondolom, hogy a recepciós azért is figyelmeztetett, mert "külföldi" voltál, azokat pedig idehaza is előszeretettel verik át.

2016. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is a hasonló régi vicc jut eszembe:

A nyugat a szakadék szélén áll. Mi egy lépéssel előrébb vagyunk.

2016. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Magyarország egyre kevésbé magyar?
2016. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 tetro ***** válasza:
77%
Simán rasszista vagy kérdező. Kár neked, mert ez eléggé beszűkíti számodra a világot.
2016. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

"Én nyaraltam már Franciaországban.Az utcán hömpölygő tömeg fele néger volt, a negyede meg arab/fejkendős nő és csak a maradék volt európai. "


És meg tudtad állapítani, hogy ki az ott élő és ki a turista?


"A közbiztonságra is figyelmeztetett a hotel recepciós,hogy ne álljak le idegenekkel beszélni, mert kizsebelnek. "


Na ennek mi köze van az európaisághoz???

Nagymamámnak egyszer a Keleti pályaudvaron segített egy magyar fiatal a csomagjaival. Később vette észre, hogy a pénztárcája hiányzik a táskájából.


"Az a "színes tenger" Párizsban,még mindig feláll a szőr a hátamon, ha visszagondolok rá. "

Ez szerintem egyedi szocprobléma. Én például Washingtonba és New Yorkban is élveztem, hogy mindenfelől jött emberekkel találkozhatok.

2016. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked Nyugat-Európa nem európai? Akkor mi?
2016. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Én Genovában láttam hasonlót, tök jó hogy mindenfelől jött emberek voltak a belvárosban... Na jó, csak arab meg fekete, de nagyban gazdagította az ottani kulturát a minden 5 mèteren kèregetők, meg a sikátorokban földön ülő drogos arabok.

Annyira izgalmas volt látni a gazdag kultúrát, még egy nyakláncletèpő rablást is volt szerencsènk vègignèzni fènyes nappal a belvárosban, szemben az Aquvariummal.

Csodás volt@

2016. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Ja és nekünk helyiek azt mondták hogy éjjel úgy nagyon ne is menjünk bizonyos városrèszekbe.

Biztos az őslakos Genovaiak játszottak lovagi játèkokat és volt 1-2 kósza nyilvessző..

2016. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
5#: Amikor a balliberális nem tud érdemben hozzászólni, akkor rasszistázik egy jó ízűt.
2016. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!