Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy indulna a világháború,...

Hogy indulna a világháború, ha mondjuk jövőre kitörne a harmadik?

Figyelt kérdés

Fogalmazást írok és a jövőbeli helyzetre lennék kíváncsi a TI véleményetek szerint :)

Minél részletesebb annál jobb

Előre is köszi:)



2016. nov. 4. 14:54
 1/10 anonim válasza:
38%
Nem csináljuk meg helyetted a feladatod.
2016. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem ez a feladatom :D

A feladatom egy énkép lefestése ami a jövőben van, de - a mai helyzetet elnézve - egy háború szerintem elkerülhetetlen a közeljövőben - sajnos vagy nem sajnos - és mivel ez eléggé meghatározná a jövőt és engem, minket ezért fontos lenne, hogy ki mit gondol. Természetesen nekem is van teóriám, de sajnos a történelem soha nem volt az erősségem és nem mindig látom át a dolgokat. :)

2016. nov. 4. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz háború. Egyrészt már volt kettő is, szerintem azokból tanutak az emberek, ezért nem robbant ki eddig (már 76 éve) a harmadik, és mostmár nem is fog (lásd hidegháború). Másrészt (és ez a legnagyobb érv) azóta már több nagyhatalom is (köztük Amerika és Oroszország is) már kifejlesztette az atombombáját, és ha kitörne a világháború, akkor tuti bevetnék, és a támadás ellentámadással járna, és akkor kitörne a nukleáris háború, aminek alig lenne emberi (és állati, sőt akkor magát a bolygót is pusztítanánk, szóval növényi) túlélője, vagyis ELPUSZTULNA A FÖLD! Azért az emberek annyira mégsem hülyék, hogy önpusztításba kezdjenek...
2016. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután ma már léteznek mérgesgázok, hatalmas atombombák, az egész Föld elpusztulna, igen csekély az eséky a túl élésre. Esetelg, ha találsz egy lakatlan szigetet, de talán még akkor se.
2016. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,jelenleg a világháború két helyen törhet ki,Irak-Irán vagy É-kórea és D-kórea.

Bár meg kell jegyezni,hogy a Kínaiak is folyamatosan terjeszkednek,szóval biztos akarnak valamit,még ha nyíltan nem is mondják ki,illetve az Oroszok és az Amerikaiak között is vannak problémák.

De szerintem ezt felesleges neked kielemezni,bőven elég ha a kiindulást költői homály fedi és inkább a háború lélektanára mész rá.

2016. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Valami módon az emberiség elvesztené a nukleáris fegyverek bevetésének képességét (pl globális természeti katasztrófa), vagy "kiszerveznék" a dolgot más hadszínterekre, pl. egyes arab országokat a Nyugat támogatna, másokat Oroszország, miután ezen országok nagyhatalmak befolyása alá kerülnének. Vagy a szunnita és siíta muszlim országok elkezdenének háborúzni egymással, és egyes nagyhatalmak mögéjük állnának. Esetleg kitörne egy bevándorló-bennszülött háború Európában és migránsinvázió lenne.
2016. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Úgy indulna, hogy Trump és Putyin közös megbeszélésén valamelyik elfinganá magát, eleinte mindkettő tagadnám, hogy ő volt, aztán Trump beismerné, hogy "jól van, fingottam, na és?"

Erre Putyin: "K**va büdös te dagadt kacsa!"


És már lőne is.


(vicc) :)

2016. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem világ háború lesz,hanem egy európára kiterjedő vallás-polgár háború a lz őslakos keresztények és muzulmán ándorlók között.

Német orsz. és Svéd orsz. helyből kapitulál.

Nagybritania szét esik,és anglia is elesik. A skotok és írek kitartanak és megmaradnak.

Európa szegényebb részeiböl kivándorolnak a muzulmánok a 3új hazába,és folyamatos konfliktus okozóvá vállik.De nyilván azt a 3országot is elb-asszák ahogy az ős hazájukat.

Újjab háború amit a keresztények nyernek végleg. És ujra kerszetény euópåban lakhatunk de ez legalább 50év.

2016. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Újjab háború amit a keresztények nyernek végleg."

Amíg a "Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel." olvasható, a keresztények nem nyerhetnek. Nincs annyi kenyér :)

2019. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A középkorban is sikerült jókenyeret gyártani....igaz 150évbe tellet de meglett a recept. Szerintem most is menne.
2019. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!